Streszczenie lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi bryk

Pobierz

Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. Skomentuj.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Quizy Os. .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. .Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście)..

( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.

2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Quiz w Poczekalni.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): plan szczegółowy w formie równoważników zdań ,, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi -tylko działu 11 pt- pięćdziesiąte piętroStreszczenie lektury Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Szukaj.. 2009-05-31 13:23:27Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Młodzi bohaterowie nie tylko pokonują Gang Niewidzialnych Ludzi, lecz także odkrywają wiele tajemnic oraz zagadek.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Zawiera nieodpowiednie treści?. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Proszę kogoś bardzo o odpowiedź.Postacie tytułowe Felix Polon.. Strona główna;Felix, Net i Nika #1 - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Autor: Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Miejsce wydania: Warszawa Wydanie polskie: 11/2004 Liczba stron: 376 Format: 140x210 mm Oprawa: twarda ISBN: 83-921466--3 Wydanie: I Cena z okładki: 33,90 zł Nie lubi swojego imienia.Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury.. Udostępnij.. Później na korytarzu spotyka Neta .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to powieść, w której wydarzenia rozgrywają się dynamicznie i jest ich bardzo wiele..

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. poleca 82 % 3319 głosów.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" 1. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Pierwszy dzień w szkole Felix Polon, przychodzi na rozpoczęcie roku - będzie chodził do pierwszej klasy gimnazjum.. Skomentuj.. Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szukaj.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski..

Treść ...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.

Ale tata Niki żyje!. Po apelu nie wie, do jakiej iść sali.. Udostępnij.. Szukaj.. Odpowiedz.. Dwóch chłopaków kradnie mu dziesięć złotych.. Wybierz jeden z punktów planu wydarzeń i napisz o tych wydarzeniach ( jedna strona zeszytu).Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. 4 .Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz .Super test z lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt