Test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem pytania otwarte

Pobierz

Najpopularniejsze lektury.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?. czytajcie dokładnie polecenia to wam pomoże ;) Widget .. Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Literatura Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (fioletowy) Literatura "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - Test z Lektury .John R. R. Tolkien - Hobbit, czyli tam i z powrotem - Bohaterowie.. 2011-05-31 20:57:11 Z góry dziękuję za pomoc 2018-11-10 19:05:18 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Tolkiena.. Pobierz.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury,, Hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2021-01-19 19:20:06 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. 3.tam gdzie będą pytania z książki będzie napisana w nawiasie książka!. Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Nie była to szka-Download: test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem z odpowiedziami.pdf.. Nie ma tu testu tylko link..

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem ?

W jaki sposób zginął smok Smaug?. Tolkiena?Test jest króciutki i prosty.. 1 Obserwuj autora .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. 2012-05-24 23:06:48Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. 278 Obserwuj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czy nadajesz się na MORSA?. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. 2012-05-24 23:06:48Odpowiesz na 2 pytania dotyczące lektury " Hobbit, czyli tam i z powrotem "?. 278 Obserwuj autora Zobacz .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 2014-12-30 16:46:50 Jakie mogą być pytania na kartkówce z treści lektury ,, Opowieść wigilijna '' ?. Lektury 5 lat temu.. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. NAUKA O JĘZYKU a) odpowiadają na pytanie: co robić?Testy z lektur na najwyższym poziomie!. Dominika Grabowska 5 lutego, 2013 III Gimnazjum, język polski No Comments..

...Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.

Znał się na czarodziejskich literach, odczytał z mapy krasnoludów księżycowe runy, dzięki czemu dowiadują się .Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijNie uporamy się z naszymi sprawami do późna w noc, a przedtem musimy trochę użyć muzyki.. O Autorze taylor_123.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. cz.2 2014-12-30 16:48:18 Kto pisał sprawdzian z lektury " Hobbit czyli tam i z powrotem " ?. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemTest zawiera 30 pytań.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOdpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Tolkien).. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R..

"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.

Dla fanów Hobbita.Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. 2012-04-19 14:30:45 Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Wyślij zgłoszenie.. Czy te sytuacje Cię denerwują?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa ć .. 15 Obserwuj autora Dodaj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. cz.2 2014-12-30 16:48:18 Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45 Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Czy nadajesz się na MORSA?. Wyślij zgłoszenie .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź swoją wiedzę!Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Elrond - gospodarz Ostatniego Przyjaznego Domu, pół człowiek, pół elf.. dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. Zgadnę Twój numer z dziennika!. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskini d) w rzece RozwiązanieTest z lektury ,,Hobbit" .. Zapamiętaj czasownik i odpowiedz na pytania związane z nim!. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: lestera napisano 7.11.2019 13:57. zgłoś do usunięcia.. Zobacz profil.. Najnowsze quizy.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Zgadnę Twój numer .Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Quiz w Poczekalni.. Balladyna: Juliusz Słowacki: Rozwiąż test: W pustyni i w puszczy: Henryk Sienkiewicz: Rozwiąż test: .. Rozwiąż test: Hobbit, czyli tam i z powrotem: John Ronald Tolkien: Rozwiąż test .,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - Hobbit, czyli tam i z powrotemJak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. szkoła podstawowa kl. 6 J.R.R.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. cz.2 2014-12-30 16:48:18Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Tolkiena.. Napisz do nas.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem ?. Lektury.. Tolkien, Hobbit czyli tam i z powrotem, tłum.Maria Skibniewska, Warszawa 1960, Wydawnictwo ISKRY, str.12-13 II.. Test składa się z 12 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt