Przysiega 467 streszczenie szczegółowe

Pobierz

10 GB internetu za darmo (do 31.01) .Streszczenie szczegółowe Przysięga odc.. Zgodnie z tradycją panna młoda podaje gościom kawę.. Feride jest w szoku słysząc propozycję Emira.Komentuj.. 467: Kemal i Narin wracają do domu.. Przypominają sobie, że też byli razem szczęśliwi, a teraz muszą się rozstać.Przysiega Odc 135 Szczegolowe Streszczenie Odcinka Ekstraklasalive Pl. October 7, 2021 luxurymoderndesign.. Streszczenie.. Talaz jest wściekły na córkę, bo nie powiedziała mu o nowej pracy.. Kiedy długo nie wraca, Kemal rusza na jej poszukiwania.. Reyhan próbuje powiedzieć Emirowi o Zeynep, ale on nie chce słuchać.. Boi się jednak Cavidan.. Kemal ma co do tego wątpliwości, ale zgadza się z miłości do Narin.. Przysięga odcinek 219, 220 i 221.. Zmienia zdanie po rozmowie z prawnikiem.. Przysięga 207: Masal jest zachwycona wyprawą na ryby.. 2020 Odcinek 510.. Kemal i Narin szykują się do wyjazdu.. Jest wściekła, że Emir znów interesuje się byłą żoną.Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga Przysięga 492 streszczenie odcinka.. Narin za wszelką cenę chce uszczęśliwić siostrę przed śmiercią.. 30.08.2021 Przysięga.. Chce, żeby ślub był elegancki i z klasą.. Feride dostaje prezent od Emira.. Melike rozmawia z Emirem.. ZA DARMO.. Narin jest wzruszona widząc tort ze specjalnym napisem.W 467. od­cin­ku oświad­czy, że spo­dzie­wa się dziec­ka, któ­re­go oj­cem ma być wła­śnie Ke­mal!.

Przysięga streszczenie szczegółowe odc.

Wykorzystuje do tego znajomość z właścicielami szpitala.. Jest szczęśliwa.. Kemal jest zazdrosny o nowego ordynatora w szpitalu, w którym pracuje Narin.Żebyś zrozumiała, że nie jesteś taka mądra, jak ci się wydaje".. "Jeśli naprawdę chcesz zdobyć kogoś, o kim marzysz, musisz robić mądrzejsze ruchy" - dodaje syn Cavidan, po czym wraca do auta.. Wraz z Kemalem jedzie w to miejsce.. Kumru za wszelką cenę chce zwrócić uwagę .Emir w końcu odzyskuje przytomność, ale nie chce widzieć Reyhan.. Feride zgadza się podpisać intercyzę, ale Emir ją drze na kawałki i mówi, że jej w pełni ufa.. Emir zabiera Feride do agencji organizującej wesela.. Zapewnia ją, że zawsze przy niej będzie, a kiedy Kumru wyzdrowieje, zamieszkają razem.. Serial przysięga, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie tvp1 liczy 103 odcinki.. Kumru odwiedza matka.. Zwierza się .Emir, mimo sprzeciwu Songul, zaprasza Cavidan na kolację.. Feride wraca, czym wszyst.. Oya chce sprawdzić referencja nowej opiekunki dziecka.. Z kolei Kumru wraca do szpitala psychiatrycznego w .Składa dokumenty, żeby wciąż z Kumru ślub.. "Przysięga" odcinek 62 ONLINE.. Ke­mal chce roz­wo­du [STRESZ­CZE­NIE OD­CIN­KA] "Przy­się­ga" 466. stresz­cze­nie od­cin­ka.Streszczenie odcinków 467, 468, 469 | RodzicielskieInspiracje.pl..

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków.

- rozkazuje mężczyzna.Streszczenie.. Emir zabiera Feride do jej dawnego domu.. Cavidan postanawia pozbyć się Reyhan raz na zawsze.. Żąda ich przy Hikmecie.. Niespodziewanie ginie paszport Narin.. [Streszczenie + Zdjęcia] 12 sierpnia 2021Turkweb.pl 463: Munever rozmawia przed domem z Tacim.. Kobieta martwi się o dziewczynkę i chce jej pomóc.. Taci pociesza Sunę, która czuje się samotna w ośrodku rehabilitacji.Przysięga odc.. Masal i Sehriye przynoszą tort.. Znajduje się na nim napis: "Witaj, mamo".Streszczenie 467. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Z okazji powrotu Narin do domu, rodzina Kemala przygotowuje uroczystą kolacją na jej cześć.Przysięga - odcinek 467.. Zapina pas, gdy nagle Feride staje przed jego samochodem i uderza ręką w maskę.. W końcu oszukuje męża i postanawia sama do niego jechać.. Emir nie chce pomóc w poszukiwaniach matki.. Składa dokumenty, żeby wciąż z Kumru ślub.Komentuj.. Kemal nie wie, jak powiedzieć córce, że musi się przenieść do dziadka.. - prosi mama Narin, przekazując chłopakowi buteleczkę z lekarstwami, którą .Przysięga odcinek 129. streszczenie.. Próbuje się buntować, ale Talaz uświadamia jej, że została sama i ma tylko jego.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Mężczyzna długo czeka na odpowiedź matki Narin.. Wszystkie odcinki po polsku można oglądać na TVP VOD..

Streszczenie szczegółowe, odcinki VOD.

Songul czeka na wiadomość od Talaza w sprawie Cavidan.. Emir z całą rodziną idzie do domu niani prosić o rękę ukochanej.. Przysięga 220 streszczenie szczegółowe W Przysięga 220 Yonca zapewnia Narin, że nic jej nie łączy z Kemalem.. POLECANA PROMOCJA!. Emir chce jak najszybciej wziąć ślub z Reyhan.. Chciałaby wychowywać jego przyszłe dzieci.Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków.. Streszczenie odcinków 467, 468, 469.. Sefer ma kłopoty.Emir dostaje wysokiej gorączki [streszczenie, emisja 24.02.2020] za: Telemagazyn 24 lutego 2020, 5:14 Sprawdź, co wydarzy się w 115. odcinku tureckiego serialu "Przysięga" Telemagazyn "Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie stacji TVP1.. Jej intrygi wychodzą na jaw!. [Streszczenie + Zdjęcia] 18 sierpnia 2021 Turkweb.pl.. w zamian spłaci jego długi.. według naszych wyliczeń, ostatni odcinek tureckiej telenoweli powinien.STRESZCZENIE.. Kemal i Narin są świadkami na ślubie chorej kobiety.. Cemre musi usługiwać Talazowi.. Hikmet czuje się coraz lepiej i Cavidan się cieszy, że dzięki temu Reyhan będzie mogła odejść z ich domu.Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.. Feride bardzo przeżywa każde spotkanie z Emirem.. "Zejdź mi z drogi!". cavidan namawia obcego i chorego człowieka do zabójstwa.. Leyla idzie do nowej pracy, a Masal do przedszkola..

220 i 221 - streszczenie szczegółowe odcinków po polsku.

ma pretensje do narin, że przeprowadziła je po kryjomu.. Odcinek 497. kemal jest w szoku, kiedy widzi wyniki badań dna.. Emir dowiaduje się, że Reyan nie jada już w domu.. Masal prezentuje domownikom swoją pracę domową.. Munevver udaje się przekonać Kumru do operacji.. Feride zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała.. Masal martwi się o ojca, przeczuwa, że może mu się stać coś złego.Przysięga odcinek 156.. Nigar jest przerażona i chce komuś powiedzieć o tym, co widziała.. Jest tym zaskoczony i złości się.. Twierdzi, że z Kemalem!. Przysięga - opis 270 odc W środku czeka na nich uroczysta kolacja.. "Przy­się­ga" od­ci­nek 466.. Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 330, 331, 332 Przysięga 330 streszczenie.. Turcja .. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Przysięga odcinek 219 streszczenie szczegółowe Reyhan dostaje od Oyi suknię na zaręczyny.. Masal jest przerażona zachowaniem ojca.. Serial zastąpił uwielbianą przez widzów "Wieczną miłość".Przysięga to wybitnie popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki".Co czeka fanów w odcinkach 270 i 271 odc Przysięga.. Kobieta jest załamana, nie chce odejść.. Przysięga Odc 135 Szczegółowe Streszczenie Odcinka Ekstraklasalive Pl. Songul, jak tylko może, uprzykrza życie Melike.. Emir przej­rzy na oczy, ale bę­dzie już za póź­no!. Autor: Michał Jankowski Aktualizacja Sie 28, 2021 160 436 0.. Rozrywka.. Przysięga odcinek 467: Kumru jest w ciąży!. Z tego powodu zbiera całą rodzinę i przeprasza Feride za swoje zachowanie.. "Możesz sprawdzić, co to za leki?". Cavidan dzwoni do Feride i dowiaduje się o jej ślubie z Emirem.. uważa, że nie miała prawa tego robić .Przysięga odcinek 463: Kumru zostaje aresztowana!. Kobieta dostaje zgodę ordynatora i .Emir próbuje ją przekonać, żeby została dla dobra dziecka, ale ona nie potrafi mu wybaczyć.. Ostatni odcinek po polsku, a także wszystkie wyemitowane, można oglądać w internecie na VOD TVP.Przysięga - streszczenia odcinków.. Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi.. Cemre zauważa dziwne zachowanie Talaza.Przysięga 440 streszczenie szczegółowe.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Za to Cemre postanawia się jej pozbyć.. Rodzina Kemala przygotowuje uroczystą kolację, by uczcić powrót Narin.. Nigar korzysta z okazji i mści […]Przysięga - szczegółowe streszczenia odcinków.. Narin zostawia rannego Kemala i wychodzi szukać pomocy.. Reyhan jest zachwycona niespodzianką, jaką przygotował dla niej ukochany.. Emir dostaje rzeczy z biura pani Suheyli, ale nie znajduje tego, czego szukał.. oya żąda od kemala pieniędzy za swoje udziały.. Ma obawy, że nie otrzyma zgody na ślub z ukochaną..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt