W emailu do kolegikoleżanki z anglii opisz wydarzenie sportowe

Pobierz

Użyj 120 słów.Rock me.. -napiszesz dlaczego wzięłaś udział w tej imprezie , -opisz co się tam działo, -przedstaw odczucia ,które towarzyszył ci gdy impreza się zakończyła, -zapytaj ,czy adresat ,adresatka wiadomości kiedykolwiek uczestniczyła w wydarzeniu sportowym.Napisz e mail do koleżanki lub kolegi z Anglii.. Use 200-250 words.Wziąłeś/wzięłaś udział w zawodach sportowych.. 80-130 .Piszesz e-mail do kolegi/koleżanki z Anglii o swoim ostatnim przyjęciu urodzinowym.. 2.Co się stało z tą osobą.. -Opiszesz nauczyciela prowadzącego kurs.. W e-mailu do koleżanki z Anglii napisz: a) jak się poznaliście b) jak on/ona wygląda c) co zamierzacie wspólnie robić podczas najbliższego weekendu.Wróciłeś z wakacji nad morzem napisz e-maila do kolegi/koleżanki z Anglii w którym napiszesz: 1.. Podpisz się na końcu.. Zgłoś nadużycie.Napisz e mail w języku angielskim do kolegi/koleżanki, Właśnie wróciłeś z obozu językowego, napisz e-mail do kolegi/koleżanki w którym.. kolega/koleżanka przeczytał książkę w przyszłym tygodniu.. Napisz wiadomość e-mail do kolegi/koleżanki z Anglii.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Podziel się swoimi doświadczeniami na blogu (50-120 słów): a) wyjaśnij , dlaczego zdecydowałeś/aś się pomagać właśnie tam b) opisz swoje codzienne zajęcia c) napisz, gdzie czytelnicy mogą znaleźć więcej informacji, W klubie sportowym poznałaś ciekawą osobę..

Napisz: •kiedy odbywało się wydarzenie.

Napisz o pamiątkach które kupiłeś dla bliskich Z góry dziękuje!. 21 Przebywasz na wycieczce szkolnej w Bieszczadach.. W e-mailu do koleżanki z Anglii napisz: a) jak się poznaliście b .Tworzenie wypowiedzi pisemnej na egzaminie gimnazjalnym z języka angielskiego.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz e-mail do kolegi / koleżanki z Anglii 2016-10-04 22:21:22; Opisz dowolne wydarzenie,w którym uczestniczyłeś / uczestniczyłaś (koncert,festyn, imprezę szkolną itp.)w taki sposób aby był to opis dynamiczny.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Postaraj się rozwinąć swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów.. 2011-09-15 17:35:31; Napisz e-maila?. Na podstawie informatora o egzaminie gimnazjalnym oraz z "Repetytorium z testami.. poznałeś nową osobę z którą się zaprzyjażniłeś w e-mail do przyjaciela z Angli zrelacjonuj okoliczności w jakich doszło do spotkania i opisz swoje pierwsze wrażenia opisz charakter poznanej osoby napisz jakie macie wspólne zainteresowania zaproponuj spotkanie w czasie wakacji sugerując to co moglibyście robić we trójkę.. Rosińska., G. Śpiewak.. Opisz pogodę i co tam robiłeś 3.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Ostatnio uczestniczyłeś w wydarzeniu sportowym w e-mailu (80-130 słów)do kolegi/koleżanki z Anglii: -napisz dlaczego wzięłaś/wziąłeś udział w tej imprezie , -opisz co się tam działo, …W e Podmiot II FORMA 1..

- opisz jak ty i inni goście czuliście się na przyjęciu.

z góry dziękuje.E-mail po angielsku przykład 3 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. Filmy.. *Przedstaw czego nie kupujesz raz w tygodniu.. Dear Peter/ Hello Peter/ Hi, Thanks for your email.Podziel się swoimi doświadczeniami na blogu (50-120 słów): a) wyjaśnij , dlaczego zdecydowałeś/aś się pomagać właśnie tam b) opisz swoje codzienne zajęcia c) napisz, gdzie czytelnicy mogą znaleźć więcej informacji, W klubie sportowym poznałaś ciekawą osobę.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. Napisz do znajomej z Anglii pocztówkę, w której poinformujesz ją:Przebywasz na wakacjach, napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: a) określisz gdzie przebywasz i jakie masz zakwaterowanie b) opiszesz jaka jest pogoda i jak się bawisz c) opiszesz co robiłaś wczoraj i jakie są Twoje plany na dzisiaj d) określisz co będziesz robić jutro i kiedy wracasz Od 120 - 150 słów.. W e-mailu do kolegi/koleżanki z Anglii: - opisz wydarzenie sportowe, w którym ostatnio brałeś/brałaś udział, - poinformuj, dlaczego nie jesteś zadowolony/zadowolona ze swojego rezultatu, - wyjaśnij, co zamierzasz zrobić, aby w przyszłości odnosić w tym sporcie większe sukcesy.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI..

- opisz przyjęcie urodzinowe i atmosferę na nim panującą.

W e-mailu do kolegi/koleżanki z Anglii: - opisz wydarzenie sportowe, w którym ostatnio brałeś/brałaś udział, - poinformuj, dlaczego nie jesteś zadowolony/zadowolona ze swojego rezultatu, - wyjaśnij, co zamierzasz zrobić, aby w przyszłości odnosić w tym sporcie większe sukcesy.E mail nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. 2011-05-03 12:43:10; Angielski:" Napisz e-mail do kolegi / koleżanki (50-100 słów)" - napisze ktoś?. - poproś kolegę/koleżankę by opisał (a) jak zwykle spędza swoje urodziny.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Egzamin gimnazjalny 2012", M.. -Napisz co ci się najbardziej podobało.. rozwiązane.. 3.Jaka była twoja reakcja.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z 3 punktów długość…".. *Spytaj czy.. Zebrała: mgr Agata Waltrowska Pamiętaj: Podpisz się jako XYZ.. 2014-03-31 21:19:37; PILNE !EMAIL DO KOLEŻANKI.. -Przedstawisz przebieg kursu.. W którym: - napiszesz dlaczego sport jest bardzo ważny w twoim życiu - opiszesz wydarzenie sportowe, w którym ostatnio brałeś/aś udział - poinformuj, dlaczego nie jesteś zadowolony/na ze swojego rezultatu..

W e-mailu do kolegi/koleżanki z innego miasta opisz wydarzenie sportowe, które ostatnio widziałeś lub w którym brałeś udział.

Napisz meila do koleżanki lub kolegi z Anglii, w którym opiszesz: - w jakim wydarzeniu sportowym brałeś ostatio udział, - dlaczego poniosłeś porażkę i jak się z tym czujesz, - napiszesz co zrobić aby w przyszłości odnosić sukcesy.Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym: -Opiszesz, jak zmieniła się spotkana osoba; -Jak czujesz się po spotkaniu; -zaproponujesz wspólne spotkanie z twoim dawnym kolegą/dawną koleżanką, żeby mogli się poznać.. •jaki był jego przebieg.. 50 pkt za rozwiązanie + 25 pkt za najlepsze rozwiązanie - 4.Wziąłeś/wzięłaś udział w zawodach sportowych.. Użyj od 50 do 100 słów.MeryyChrissmas 0 rozwiązanych zadań.. Tematy przykładowe.. Question from @10V - Gimnazjum - Język angielskiPrzydatność 60% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy.. Język angielski.. Treść.. *Napisz co teraz oglądasz w telewizji.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów, pamiętając, że długość e .Napisz pocztówkę do kolegi/koleżanki z Anglii, w której: • napiszesz, co zamierzasz zwiedzać w Nowym Jorku,Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz e-mail po angielsku w którym napiszesz o wystawie fotograficznrj daje naj.Przydatność 60% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju.W e-mailu do kolegi/koleżanki z Anglii: (wyjaśnij, dlaczego wybrałeś/wybrałaś tę szkołę tańca (opisz wygląd osoby, z którą tańczysz (napisz, jaki problem pojawił się podczas pierwszych zajęć.. *Poinformuj kogo spotkałeś w zeszły piątek.. 1.Okoliczności wypadku.. W e-mailu do kolegi/koleżanki z Anglii napisz: 2 w jakich okolicznościach poznałeś/poznałaś tę osobę (3) jak ta osoba wygląda • jakie masz związane z nią plany na weekend.. Gimnazjum.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Ostatnio uczestniczyłeś w wydarzeniu sportowym w e-mailu (80-130 słów)do kolegi/koleżanki z Anglii: -napisz dlaczego wzięłaś/wziąłeś udział w tej imprezie , -opisz co się tam działo, … poniżej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt