Streszczenie rozdziałów felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

"FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Niczego nie znajdują, więc wychodzą z kanału, którym wędrowali, na ulicę.Banki w Warszawie są okradane przez tajemniczych złodziei określanych jako Gang Niewidzialnych Ludzi.. Ludzie w dole, na chodniku, zdawali się nic nie zauważać.. Rozdział 2.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie Gang Niewidzialnych Ludzi napada na banki ale żaden wybitny naukowiec nie .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. W książce Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ukradli Felixowi dziesięć złotych na początku roku szkolnego..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Ciągle nie może przejść do następnej klasy.Witaj na stronie Quizz.pl.. Zbadali go i był on świeży.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Chłopak o niskim ilorazie inteligencji, za to arogancki i silny.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie.. Osoby, które nie mają dostępu do książki mogą skorzystać z linku.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?.

Wybierz jeden z rozdziałów powieści Rafała Kosika " Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i napisz jego streszczenie.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Kim z zawodu jest mama Neta?. Test składa się z 12 pytań.. Udostępnij.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. Ja nie mam kominka, zdążyła jeszcze pomyśleć Nika, gdy ze strasznym łomotem otworzyła się szafka pod zlewem i wypadły z niej garnki.A TERAZ , PISZ ŚMIAŁO STRESZCZENIA.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Szkoła nosi imię profesora Stefana Kuszmińskiego.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianPOWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .Liczba wyników dla zapytania 'test felix net nika oraz gang niewidzialnych ludzi': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007Zaprzęg wyraźnie zwalniał, aż wreszcie sanie pięknym poślizgiem zawinęły nad ulicą i z hukiem oraz tupotem kopyt opadły na dach..

Lekturek to strona, na której znajdziesz prawie każde streszczenie lektury które Cię interesuje.

Skorzystaj z rad zapisanych w tabeli.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Dzieci zaprzyjaźniają się i przeżywają pierwsze wspólne przygody.Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Inne artykuły związane z tą książką znajdziesz w tej kategorii: Negatywka - pozytywka grająca heavy metal.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Streszczenia i opracowania lektur szkolnych.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Marcel - uczeń kl. trzeciej "b".. Polecenie 5 Masz czas do piątku.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?.

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Według niego był to prezent dla niegrzecznych dzieci.. Quiz w Poczekalni.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. "Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym "Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Tam ustnie opowiedziany .Test z części 1-2, czyli .. Jak ma na imię pies Felix'a?Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Udostępnij.. 2009-05-31 13:23:27Plan szczegółowy powieści felix net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Pilnie potrzebuję streszczenia (nieszczegułowego) książki ''Felix, Net i Nika oraz Gan; Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; Proszę o plan wydarzeń palstusiowy pamiętnik szkoła podstawowa; streszczenie lektury Chłopi i plan wydarzeńMasz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Felix Polon, Net Bielecki i Nika Mickiewicz rozpoczynają naukę w I klasie gimnazjum.. Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt