Uiz z lektury katarynka

Pobierz

jak dobrze pamiętasz treść "katarynki"?. Zobacz .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Publikacje moich uczniów.. Opis zachowań głównego bohatera.. Gdy kataryniarz odwrócił się w kierunku mieszkania adwokata, ten wyszedł z domu by answer choices oddalić się od drażniących go dźwięków.. poszukać pomocy dla dziewczynki.. Do czego pan Tomasz czuł wyjątkową niechęć?. Test wiedzy na temat noweli "Katarynka".. pytanie 1 z 15.Utkane z codziennych doświadczeń szkolnych: Zbiór zadań interaktywnych do lektury "Katarynka".. Wyślij zgłoszenie Mikeito.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 89%.. .Test wiedzy z lektury ,,Katarynka" .. Quiz w Poczekalni.. Ile dodatkowych pieniędzy oferował główny bohater nowemu stróżowi w zamian za wpuszczanie kataryniarza?. Strona główna.. Z kim mieszkała niewidoma dziewczynka?. Szkolne projekty.. Lektury szkolneSubskrybuj kanał i bądź na bieżąco.Lektury szkolne.Szkoła podstawowa.Gimnazjum.Liceum.Technikum.Darm.Stacje zadaniowe do lektury pt. "Katarynka".. Zbiór przydatnych materiałów.. Rozwiąż test.. mam idealnie i nie muszę się uczyć lel dzięki bo jutro mam z tego sprawdzianQuiz sprawdzający znajomośc fabuły Katarynki Bolesława Prusa.. Co w ostatniej scenie "Katarynki" mecenas zapisał na kartce?Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. Dlatego warto wdrażać uczniów do pracy w grupie od najmłodszych lat..

#lektury #ksiazki.

Historia życia mecenasa.. Uroczystości i tradycje szkolne.. Opis wyglądu głównego bohatera.. Co dzieje się na końcu utworu?. Karty pracy.. (dobre dwie odpowiedzi) Q. Rozwiąż test!Test z lektury pt. "Katarynka" - Bolesława Prusa.. Zapoznanie z fragmentem zamieszczonym w podręczniku str. 91.. Zobacz podobne quizy: #ksiazki #lektura #test .. Rozwiąż test.Szczegółowy plan wydarzeń do lektury Katarynka.. ZAPISZ SIĘ!. sprawdź się!. Przygotowanie do pracy z lekturą: Analiza żad.1 i 2 oraz zad.. Sprawdź się!. Jaką przypadłość miała dziewczynka?. MILIONERZY - Lektury na egzaminie ósmoklasisty!. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne.Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Katarynka".. Zawiera nieodpowiednie treści?. część maszyny do szycia.. Najpopularniejsze Quizy na dzisiaj Quizy tematyczne Zaloguj się.. Wykorzystanie wiadomości podczas wypełniania samodzielnego karty pracy Katarynka Bolesław Prus.. Quiz: Katarynka - test znajomości lektury Quiz sprawdzający znajomośc fabuły "Katarynki" Bolesława Prusa.. poprowadzić sprawę w sądzie.. Praca w grupie to okazja, aby uczniowie uczyli się od siebie, współpracowali ze sobą, wzajemnie mobilizowali i kontrolowali.. Mikołajek - test znajomości lektury.. urszula_radosz_45010..

rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!.

Powiązane z testem.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Katarynka Bolesława Prusa.. Ten plan wydarzeń składa się z 9 elementów.. Szukaj.. Tym razem zaproponowałam klasie 5 stacje zadaniowe.. przeczytałeś opracowanie sprawdź czy zdasz na 6.. Przedstawienie postaci pana Tomasza.. Antygona - test znajomości lektury.Katarynka.. to mój pierwszy Quiz więc jest słaby.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Inne tryby testu.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. 10 Obserwuj autora Zobacz profil .. Przebieg lekcji: 1.. 119 Obserwuj autora Zobacz profil .. Aktywna tablica.. W jaki sposób pan Tomasz reagował na dźwięk katarynki?. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. zapisz siĘ!. rodzaj dokumentu.. Lew, czaro.. Test z lektury "Stary człowiek i morze".. Wyślij zgłoszenie.. Rozwiąż test!Katarynka - quiz.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Jak dobrze pamiętasz treść "Katarynki"?. Akcja utworu dzieje się w XIX-wiecznej Warszawie.. Katarynka test wiedzy.. Obserwuj autorów.Test z lektury "Katarynka" - noweli napisanej przez Bolesława Prusa.. Katarynka jest nowelą wydaną po raz pierwszy w roku 1880.. 1) Kim z zawodu był Pan Tomasz a) Adwokatem b) Kucharzem c) służącym 2) Czym interesuje się a) kuchnia b) sztuka c) śpiewem 3) Kto jest autorem "Katarynki" a) Henryk Sienkiewicz b) Adam Mickiewicz c) Bolesław Prus 4) Czego nienawidził Pan Tomasz a) Katarynek b) Dzieci c) Swojej Pracy 5) Jakie nieszczęście .Które pomieszczenie w domu dziewczynki było jej ulubionym?.

Quiz wiedzy z lektury szkolnej "katarynka".

W jakim wieku był pan Tomasz?. Test składa się z 12 pytań.. Test wiedzy z "Katarynka" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jak miał na imię główny bohater lektury ?. Jeśli robiłeś te rzeczy, to oznacza, że jesteś .Test z lektury ,,Katarynka" .. Quiz w Poczekalni.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!to mój pierwszy Quiz więc jest słaby.. Jak miał na imię główny bohater lektury ?. Szkolna gazeta.. Lekcje języka polskiego.Katarynka - Bolesław PrusCzyta: Paweł WódczyńskiWesprzyj nas na Patronite: Fundacja Słowo i Kropka 2019Z.. [podręcznik, s. 91-98, lektura: B. Prus, Katarynka czytana w całości]..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt