Nie tylko pędzlem pisanie i ilustrowanie tekstu zadania projektowe

Pobierz

Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe 2 I.1, I.3, II.3a, II.4, IV.2, IV.3 DZIAŁ ï. ŻEGLOWANIE PO OEANIE INFORMAJI.. Nie daj się wciągnąć w sieć.Zasady pracy na Informatyce: Uczeń słucham uważnie, pracuję wydajnie, może pracę dokończyć w domu.. W sieci.. Nie daj się wciągnąć w sieć.2.4.. ŻEGLOWANIE PO OCEANIE INFORMACJI.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadanie projektowe: 3.1.. Wstęp do internetu 14.gru 16 Nie daj się wciągnąć w sieć.. Wklejanie zdjęć i praca z narzędziem Tekst 2 II.3a 2.4.. W sieci.. Pisanie i ilustrowanie tekstu.. Nie tylko pędzlem.. W sieci.. Szczegóły.. Narysuj półkę a na niej grzbiety 6 - 8 książek o różnej grubości, różnej wysokości, w różnych kolorach.Temat: Nie tylko pędzlem.. O bezpieczeństwie w internecie 21.gru 17 Nie daj się wciągnąć w sieć.. Żeglowanie po oceanie informacji.2.4.. Nie tylko procesor.. Zwielokrotnianie obiektów • ustawia wielkość obrazu • tworzy prosty rysunek statku bez wykorzystania kształtu Krzywa • używa klawisza Shift podczas rysowania pionowych i poziomych liniiNie tylko procesor.. Lat tradycji.Otworzę edytor tekstu Nazwę go "Pozdrowienia z ferii" Opiszę jak spędzałem ferie Wstawię obraz zimowy T: Nie tylko pędzlem.. Opublikowano: 17 kwiecień 2020.. Żeglowanie po oceanie informacji.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe • w grupie tworzy ilustracje dotyczące wiersza własnego bądź podanego w podręczniku Dział 3..

Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe.

Bezpieczne korzystanie z internetu 3.1.. Nie tylko pędzlem, czyli pisanie i ilustrowanie tekstu Praca projektowa w grupach, pisanie i ilustrowanie wiersza.. W sieci.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe • w grupie tworzy ilustracje dotyczące wiersza własnego bądź podanego w podręczniku.. O bezpieczeństwie w .2.3.. Zad 1/114 godzinaNie tylko pędzlem.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadanie projektowe Trenuj z Robikiem 3.. Nie daj się wciągnąć w sieć.. W sieci.. Żeglowanie po oceanie informacji.. Wiatr w żagle.. Nie tylko proste rysunki w programie MS Paint , Klasa 4 , Lubię to!. EZPIEZNE KORZYSTANIE Z INTERNETU GODZINY 3.1.. EZPIEZNE KORZYSTANIE Z INTERNETU GODZINY 3.1.. Żeglowanie po oceanie informacji.. Dział 3.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadanie projektowe 4.. Rozkład materiału zgodny z podręcznikiem "Lubię to!". Pisanie i ilustrowanie tekstu - sp4informatykaNie tylko pędzlem.. Trenuj z Robikiem .. W sieci.. Nie tylko pędzlem.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe 2 I.1, I.3, II.3a, II.4, IV.2, IV.3 DZIAŁ ï. ŻEGLOWANIE PO OEANIE INFORMAJI.. Proszę zapoznać się z ilustracją.. Nie tylko pędzlem.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe 30.wrz 14 Nie tylko pędzlem.. Nie tylko pędzlem.. Szukać każdy może.. Nie tylko pędzlem.. Żeglowanie po oceanie informacji.. Nie tylko pędzlem..

Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe .

W sieci.. BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z INTERNETU (4 GODZINY) 3.1.. Nie daj się wciągnąć w sieć.. Nie tylko pędzlem.. U: tworzenia ilustracji w edytorze grafiki; pracy w grupie nad Zestaw komputerowy, podręcznik, program Paint2.3.. Żeglowanie po oceanie informacji.Wklejanie zdjęć i praca z narzędziem Tekst: 2.4.. Żeglowanie po oceanie informacji.. Nie tylko pędzlem.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadanie projektowe 4.. Dzisiejsze zadanie będzie polegało na narysowaniu półki z leżącymi oraz stojącymi na niej książkami.. Wiatr w żagle.. Nie tylko pędzlem - czyli pisanie i ilustrowanie tekstu 19.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe - 2 godz.. W sieci.. O tym, co w środku • wyjaśnia, czym jest komputer • wymienia trzy spośród • wyjaśnia przeznaczenie • wyjaśnia zastosowanie • podaje przykładydziaŁ 2. malowanie na ekranie.. Wklejanie zdjęć i praca z narzędziem Tekst .. Wklejanie zdjęć i praca z narzędziem Tekst 2 II.3a 2.4.. Bezpieczne korzystanie z internetuTemat: Nie tylko pędzlem.. Żeglowanie po oceanie informacji.. Projekt, praca z komputerem.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadanie projektowe • w grupie tworzy ilustracje dotyczące wiersza własnego bądź podanego w podręczniku Dział 3.. Bezpieczne korzystanie z internetu (4 h) 3.1..

Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe 4.

Wykonane zadania wysyła na email nauczyciela .. O bezpieczeństwie w internecie 3.3.13 Nie tylko pędzlem.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadanie projektowe • w grupie tworzy ilustracje dotyczące wiersza własnego bądź podanego w podręczniku Dział 3.. Pracę proszę wykonać samodzielnie.. Nie tylko pędzlem.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe 07.gru 15 W sieci.. O bezpieczeństwie w internecie 22.gru 17 Nie daj się wciągnąć w sieć.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe 4.. Żeglowanie po oceanie informacji.. O tym, co w środku 3.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe 2 I.1, I.3, II.3a, II.4, IV.2, IV.3 DZIAŁ 3.. O bezpieczeństwie w .2.3.. Nie tylko pędzlem.. Nie daj się .13 Nie tylko pędzlem.. Wklejanie zdjęć i praca z narzędziem Tekst 2 II.3a 2.4.. W nazwie pliku wpisz swoje imię i nazwisko oraz klasę.Nie tylko pędzlem.. do zajęćMalowanie na ekranie.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadanie projektowe 4.. Wyszukaj lub napisz własny wiersz o jesieni, napisz go w Paincie, a następnie wykonaj ilustrację do wiersza.. Nie tylko procesor.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe • w grupie tworzy ilustracje dotyczące wiersza własnego bądź podanego w podręczniku.. Wklejanie zdjęć i praca z narzędziem Tekst 2.4..

Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe: 4.

Nie daj się wciągnąć w sieć.Komentarze .. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadanie projektowe • w grupie tworzy ilustracje dotyczące wiersza własnego bądź podanego w podręczniku Dział 3.. O wyszukiwaniu informacji w internecie i korzystaniu z nichNie tylko pędzlem.. , Informatyka , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plNie tylko pędzlem.. Należy w programie Paint narysować ilustrację do wiersza (wiersz autorski lub pobrany z Internetu).. Nie daj się wciągnąć w sieć.. Email powinien być podpisany imieniem i .2.4.. Wstęp do internetu 15.sty 16 Nie daj się wciągnąć w sieć.. Nie tylko pędzlem.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadanie projektowe 2 I.1, I.3, II.3a, II.4, IV.2, IV.3 DZIAŁ ï. ŻEGLOWANIE PO OEANIE INFORMAJI.. Nie tylko pędzlem.. Wklejanie zdjęć i praca z narzędziem Tekst 2 II.3a 2.4.. Nie tylko pędzlem.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe 01.gru 14 Nie tylko pędzlem.. Żeglowanie po oceanie informacji.. O tym, co w środku • wyjaśnia, czym jest komputer • wymienia trzy spośród elementów, • wyjaśnia przeznaczenie trzech spośród • wyjaśnia zastosowanie pięciu spośród • podaje przykłady zawodów (inne .. Nie tylko pędzlem.. matematyka Lekcja online: Dodawanie pisemne.. Nie tylko proste rysunki w programie MS Paint 2.1.. Bezpieczne korzystanie z internetu (4 h) 3.1.. EZPIEZNE KORZYSTANIE Z INTERNETU GODZINY 3.1.. O bezpieczeństwie w internecie: 3.3.. Zadanie do wykonania .. Bezpieczne korzystanie z internetu2.3.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadanie projektowe • w grupie tworzy ilustracje dotyczące wiersza własnego bądź podanego w podręczniku Dział 3.. Dział 3. komputera i na1.3.Nie tylko procesor.. Nie tylko pędzlem.. Nie tylko pędzlem.. Uczeń pyta jeśli nie rozumie lub potrzebuje pomocy.. Trenuj z Robikiem.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe matematyka Lekcja online: Sprawdzian Liczby naturalne cz.2 wychowanie fizyczne Wzmacnianie mięśni posturalnych w warunkach domowych środa język polski Lekcja online: Charakterystyka Mary Lennox.. Bezpieczne korzystanie z internetu2.3.. W sieci.. Nie tylko pędzlem.. Zwielokrotnianie obiektów 1.. Pisanie i ilustrowanie tekstu , zadania projektowe , Malowanie na ekranie.. Nie tylko pędzlem.. Wszystkie zadania do wykonania umieszczone są na stronie www.. Pisanie i ilustrowanie tekstu - zadania projektowe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt