Uzupełnij luki w zdaniach opcjami a b lub c could i hae

Pobierz

Zakreśl literę A, B lub C.. Nie zmieniaj ich kolejności.. 20 grudnia, 2015. przez Redakcja Woofla.pl.. Powinno także odnosić się do małej rośliny, gdyżEx.. Uwaga!. (4 pkt) Usłyszysz dwukrotnie cztery krótkie teksty.. A. take B. do C. make Zadanie 12 (0 - 4) Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, aby otrzymać zdania logicznie i gramatycznie poprawne.. D) Renesansowe (w całości lub częściowo) ratusze znajdują się w miastach .. 24 sierpnia, 2018.. 2 W zeszycie przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach.. 2018-11-10 12:15:46 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Proszę o rozwiązanie ?. Opublikowane 14 lutego, 2015. nikolagorzkap0e0rm nikolagorzkap0e0rm 12.10.2020 Język angielski Liceum/Technikum rozwiązane Przeczytaj dialog i uzupełnij luki w zdaniach opcjami A B C .. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.. 27 sierpnia, 2018.. W którym spośród zdań A-E znajduje się czasownik odnoszący się do czynności, która ma miejsce w trakcie spaceru i zaimek to musi też zawierać opis czynności, do której odnosi się zdanie za luką.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna wpisywanych fragmentów zdań..

1.2.Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.

Język angielski.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.Uzupełnij zdania, używając a, an, some, any, no.. Question from @THENORBI69 - Gimnazjum - Język angielski .. Uzupełnij luki w zdaniach opcjami A, B lub C Answer.. C) Renesansowe Sukiennice znajdują się w mieście .. Podkreśl w tabeli nazwy tych miast, które są ośrodkami przemysłu zaawansowanych technologiiPrzeczytaj tekst.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki .. Nieraz już pisałem, że serwis internetowy powinien być pisany z myślą o czytelnikach, a najwspanialsza w procesiem twórczym jest właśnie interakcja z nimi, odpowiadanie na .Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Zdania 1-3 odnoszą się do pierwszego tekstu, natomiast zdania 4 .Zdanie poprzedzające lukę 1.1. mówi o spacerze w ogrodzie.. Oblicz obwód trójkąta kat 60° o boku 4 pierwiastka z 3 proszę mam kartkówkę Answer.. Zadanie 4. a) piłkarzem b) siatkarzem c) kolarzem 4) Basia pomogła mamie w wiosennych porządkach: .. okno, wytrzepała dywan i wytarła kurz na szafie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj poniższy tekst.. W każdą lukę możesz wpisać .Uzupełnij zdania 1-5, wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie..

Zakreśl właściwą opcję.Uzupełnij luki w zdaniach opcjami a,b lub c Answer.

27 sierpnia, 2018.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. A) W średniowieczu siedzibą władz miasta był .. B) Attyka to elementy w stylu architektonicznym o nazwie .. Wybierz opcję: A, B lub C.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu wybierz właściwą odpowiedź na pytania (1.1.-1.4.).. Wybierz opcję: A, B lub C.. Proszę obejrzeć zdjęcie, a następnie odpowiedzieć na pytania.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Proszę przeczytać reguły czasowników móc, musieć, a następnie uzupełnić zdania.. E) Jan Maria Padovano to artysta pochodzący z .. .Wybierz właściwe tłumaczenia i uzupełnij luki w zdaniach opcjami A,B lub C. Question from @Kuba7714 - Szkoła podstawowa - Język angielskia) jarzynowe b) jabłkowe c) owocowe 3) Starszy brat Kasi jest .. i w miejscowej drużynie gra jako bramkarz.. Jeśli to konieczne, dodaj inne wyrazy, tak aby zdania były logiczne i poprawne gramatycznie.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Poziom podstawowy Próbny Egzamin Gimnazjalny z OPERONEM i "Gazetą Wyborczą" 2 ROZUMIENIE ZE SŁUCHU Zadanie 1..

1 W zeszycie uzupełnij luki w zdaniach jednym wyrazem utworzonym od podanego słowa tak, aby zdania były poprawne gramatycznie i logiczne.

3 Wybierz poprawną odpowiedź: A lub B.11.2.. Spójrz na ilustrację przedstawiającą przepis na owsiane batoniki serowe i wyjaśnij jak się je robi.3 Uzupełnij luki w tekście brakującymi wyrazami.. Tam, gdzie to konieczne, dodaj wszystkie niezbędne elementy, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne .Zakreśl literę A, B lub C.. Województwo Małopolskie - Małopolskie .Pytanie od czytelnika - ćwiczenia z uzupełnianiem luk w zdaniu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt