Napisz 10 zdań co robisz w ciągu dnia po niemiecku

Pobierz

Dlatego tak ważne jest, aby operować porami dnia w języku niemieckim.. Po południu poszłam do domu.. Zapraszam :-) Zanim jednak zaczniemy naukę nowych zwrotów i słówek .Określenia czasu po niemiecku, pytania, przydatne zwroty.. Zjadłam obiad.. Polish Na przykład niektóre motywy z widokami są słoneczne w ciągu dnia oraz ciemne nocą.. Ulubiona pora roku.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. ".w ciągu dnia po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Różnorodne tryby nauki, nagrania mp3 i Inteligentny System Powtórek umożliwiają szybkie przyswajanie wiedzy, a także skuteczne odświeżenie sobie nabytej wiedzy.. - W każde południe mam przerwę.Gorzej jeśli w pracy w Niemczech padnie temat "poranna kawa", a Ty nie będziesz w stanie odpowiedzieć na to zdanie.. czemu?. .Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Question from @fafik1033 - Gimnazjum - Język niemieckiNapisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. (nieoficjalnie) Guten Tag, mein Name ist Zwolińska./.. Dodaj do: Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś powymyślane ( nie kopiować z innych stron ) !. W zależności od kaprysu nauczyciela od 3 do bagatela (!). Po tym wszystkim mogę już iść po koleżanki i z nimi iść do szkoły.. Opis dnia po niemiecku to zestawienie czynności, które wykonujemy w ciągu dnia, stosownie do pory..

Co znaczy i jak powiedzieć "w ciągu dnia" po niemiecku?

potrzebuje prosze odp !. - schließlich .. Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.napisz 10 zdań gdzie jedziesz i co będziesz robić na wakacjach po angielsku.. To, na co należy zwrócić uwagę w tym zdaniu to fakt, że czasownik unterbrechen łączy się z Akkusativem (biernikiem).. Tym razem przed wami 16 nowych przydatnych zwrotów po niemiecku.. - tagsüber, am Tag, im TagesverlaufPrzedstawianie się po niemiecku: słuchaj & powtarzaj.. Question from @Ludwiczak2 - Liceum/Technikum - Język niemieckiPrzebieg dnia po niemiecku i jego tłumaczenie.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.w ciągu dnia - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Zaczynam dzień od ciężkiego wstania.. Dzień dobry, nazywam się Zwolińska.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien.. Takie proste np. wstaję o 7:00, później jem śniadanie itp. tylko żeby nie zawsze zaczynało się od ich.. Proszę pomóżcie, jestem w 2 klasie.Standardowe zadanie domowe: "NAPISZ, CO ROBISZ W CZASIE WOLNYM".. Odpowiedz.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Kolejna porcja już dzisiaj na niemiecka-inspiracja.pl.. Proszę opisac kilka czynności.. 0 31 fiszek eff.. Przy tym to 15 zdań ma być jak najbardziej wyszukane..

w ciągu dnia tłumaczenia w ciągu dnia Dodaj .

Szkoła podstawowa .. To idealny sposób na naukę dla każdego.Napisz 10 zdań po niemiecku w 3 osobie liczby pojedynczej.Co robie w ciągu dnia np.czytam ksiazke,odkurzam ,gram w piłke i tak dalej.. Tekst zawiera zdania z czasownikami zwrotnymi oraz z czasownikami rozdzielnie .W lekcji przebieg dnia po niemiecku możesz uczyć się na wiele sposobów.. Poniżej zaprezentowałem Ci wszystkie słówka związane z tym tematem oraz kilka innych cennych informacji, które warto znać.Czynności życia codziennego - język niemiecki.. Zjadłam śniadanie.. napisz 10 zdań gdzie jedziesz i co będziesz robić na wakacjach po angielsku +0 pkt.. Inaczej, niż w języku polskim, przerywamy "kogo?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Była bardzo ładna pogoda.Opis dnia po niemiecku to łatwy i przydatny temat w codziennej rozmowie.. (Nie tłumacz google).. Potem idę się ubrać i umyć.. Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.. Prawie ciągle .Napisz 10 zdań o sobie co robisz w ciągu dnia?. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie) Opis ulubionego aktora.. List o zgubionym telefonie.. :) Błagam jak najszybciej do 2-3 godz.Codzienny niemiecki - 50 zwrotów przydatnych w codziennej komunikacji: #1# Darf ich Sie kurz unterbrechen?.

Ma być po niemiecku.

Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Czy mogę Pani/Panu/Państwu na chwilę przerwać?. W domu odpoczywałam.. 0 ocen .. Proszę o przetłumaczenie zdań w czasie przeszłym perfekt.. Zacznijmy od kilku prostych zdań:Potem umyłam się.. Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.. Codziennie po szkole siadałam na łóżku i szczegółowo opowiadałam Mu, co się wydarzyło w ciągu dnia.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.. na spacerze z psem.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Potem poszłam do szkoły.. Hallo, ich bin Ania/ Ich heiße Ania/ Cześć, nazywam się Ania.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.. 7 maja 2010 Odsłon: .. w ciągu dnia - im Laufe des Tages w każdym momencie - jederzeit w końcu!. Kiedy to zrobię idę do kuchni zrobić sobie śniadanie.. Zrobiłam zadanie domowe.Napisz 4 zdania w czasie przeszłym i przetłumacz bringen Przedmiot: Język niemiecki / Szkoła podstawowa 2 rozwiązania autor: dusia98-98 12.10.2010 (15:03)Autor: , 2016-02-08 15:46:40..

more_vert.Przydatne zwroty po niemiecku.

Napisz w 10 zdaniach jak spędzasz wolny czas razem ze swoją rodzinąNapisz po niemiecku co jesz w ciągu dnia.. [Po niemiecku] , później przetłumacz na polski.. co tydzień jeżdżę konno , jeżdżę na rolkach , tanczę Hip hop w Rewanżu , chodzę na spacery , spotykam się z przyjaciółmi .. i jeszcze coś podobneee ,.. Z góry Dzięki !~jedes Wochenende - w każdy weekend den ganzen Morgen/Vormittag - cały poranek/całe przedpołudnie die ganze Woche - cały tydzień das ganze Wochenende - cały weekend einmal/zweimal/dreimal pro Tag/Woche - raz/dwa razy/trzy razy w ciągu dnia/tygodnia.. 1.Napisz co robisz w ciągu dnia po niemiecku używając zwrotów przed , po i w trakcie .. opisz po niemiecku centrum handlowe pomoże mi ktoś napisać to zadanie plis .. rozpocznij naukę.. Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem.. ściągnij mp3.. Z góry dzieki.napisz 10 zdań co robisz w czasie wolnym- najpierw po polsku a później po niemiecku.z góry dziękuję.. Zgodnie z obietnicą, w każdy piątek uczymy się niemieckich słówek i zwrotów niezbędnych w życiu codziennym.. W wakacje byłem na obozie sportowym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt