Określenie wyrazu krzyżówki krzyżówka

Pobierz

Więcej na stronie pomocy dla krzyżówkowiczaRozwiązaniem tej krzyżówki jest 9 długie litery i zaczyna się od litery D Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę określenie znaczenia wyrazu , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.. Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę część zdania, określenie rzeczownika, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą .tekst drukarski przed podzieleniem na łamy - krzyżówka.. Rozwiązanych bezbłędnie: 19.. Krzyżówka charakteryzuje się tym, że wszystkie określenia do wyrazów zostały podane w rymowanej formie.. Dodatkowo istnieje możliwość określenia długości szukanego hasła.. Lista słów najlepiej pasujących do określenia "tekst drukarski przed podzieleniem na łamy": SZPALTA KOREKTA KOLUMNA ERRATA AKAPIT LINOTYP ZECER KOREKTOR INICJAŁ DRUK ODSYŁACZ SKŁAD NADRUK NAWIAS NAPIS SPACJA WIERSZ RYCINA KATARZYNA KOREKTORKA.. Więcej na stronie pomocy dla krzyżówkowiczaRozwiązaniem tej krzyżówki jest 9 długie litery i zaczyna się od litery D Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę określenie treści znaczeniowej wyrazu , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą..

» Odpowiedzi do krzyżówki hasła określenie.

Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe musi zostać zweryfikowane przez moderatorów.Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 9 długie litery i zaczyna się od litery D Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę objaśnienie znaczenia wyrazu , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.wyraź z wyrazu - krzyżówka Lista słów najlepiej pasujących do określenia "wyraź z wyrazu": SKRÓT DEFINICJA EKSPRESJA NEOLOGIZM KONTEKST ANTONIM HASŁO OKREŚLENIE WYRAŻENIE SEMANTYKA SŁOWO WYRAZISTOŚĆ ZNACZENIE SYNONIM WYMOWA ANAGRAM SYLABA AKCENT AFIKS RDZEŃWyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.. Pamiętaj, aby nowe definicje były krótkie i trafne.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.» Deklinacja rzeczownika określenie.. Lista tagów dla synonimów słowa określenie: inaczej o określeniu, synonimy do wyrazu określenie, synonim określenia, inaczej określenie, .Krzyżówkę rozwiązano 187 razy.. krzyżówka z podchwytliwymi określeniami wyrazów ★★★ oona: MAZURZENIE: wymowa wyrazów przez ełczanina ★★★ SŁOWNICTWO: zasób wyrazów danego języka ★★★ DYKCJA: sposób wymowy słów ★★★ TON: sposób wypowiadania się ★★★Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie..

» Wyjaśnienie znaczenia słowa określenie.

Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła " określenie znaczenia wyrazu " możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.. pejs w domu → pers w domu → KOT ma dwa kolce → ma dwa końce → KIJ Zmierz się z kolekcją krzyżówek psotekOkreślenie "otoczenie wyrazu" posiada 1 hasło.. Darmowa krzyżówka marki samochodów nr 7, to krzyżówka tematyczna, w której występują marki samochodów, a jeszcze częściej ich modele, zarówno te bardziej jak i mniej znane (lub nie produkowane od dawna).Najczęściej określenie do wyrazu wygląda w ten sposób, że jest podane .Jak rozwiązywać krzyżówki iMaSz Krzyżówki 2017-12-07T18:37:18+01:00.. Przykładowo do określenia wiatr z Tatr należałoby wpisać halny, a określenie z tego żyje, że ubrania szyje pasuje do krawiec albo krawcowa.Dodaj nowe hasło do słownika.. Po jego wprowadzeniu wyświetlone zostaną jedynie hasła zgodne z określoną długością.. miasto w Kanadzie; pozdrowienie wojskowe; kraj z Asmarą; powyżej oczu; renegaci; część Warszawy; słowa zastępujące wyrazy nieprzyzwoite; wyrazy wdzięczności; o damskiej marynarce; je dużo i łapczywieczęść zdania, określenie rzeczownika Krzyżówka..

Klinij w określenie obok diagramu.

Zgodnie z tytułem każdy wyraz zawiera co najmniej jedną literę R.bada pochodzenie wyrazów - krzyżówka Lista słów najlepiej pasujących do określenia "bada pochodzenie wyrazów": ETYMOLOG ETYMOLOGIA NAUKA ANTROPOLOG ŹRÓDŁOSŁÓW SEMANTYK MORFOLOGIA SKŁADNIA KREW ETNOLOG SEMANTYKA ASTRONOM GENEZA GENEALOGIA RODOWÓD SŁOWNIK ZROST ANALITYK METRYKA ANTONIMOkreślenie wyrazy wdzięczności posiada 1 hasło: dzięki; Podobne określenia: słowa zastępujące wyrazy nieprzyzwoite; Ostatnio dodane hasła.. Jest to krzyżówka jednoliterowa, co oznacza, że w kratki wpisujemy po jednej literze.Zgodnie z tytułem każdy wyraz zawiera literę Ó.W ogromnej większości wyrazów jest to Ó niewymienne.Krzyżówki on-line.. Rozwiązanych bezbłędnie: 40.. Więcej na stronie pomocy dla krzyżówkowiczaWyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie haseł na podstawie pełnego lub częściowego określenia.. Darmowa krzyżówka wszystkie wyrazy z Ó nr 1 należy do krzyżówek o tematyce ogólnej.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "określenie" znajduje się 148 definicji do krzyżówek.. Ostatnio dodane hasła odmiana wyrazów w danym językuHasło do krzyżówki "niewymowne, dawne określenie bielizny" w słowniku szaradzisty.. Odpowiedz na proste pytanie "Dawne określenie wycieczki" i przetestuj swoją wiedzę online.. Poprawnie wypełnianych pól: 74%..

Tagi dla wyrazów bliskoznacznych słowa określenie.

Poprawnie wypełnianych pól: 59%.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "krzyżówka, w której określenie wyrazu "ziemia" brzmiałoby: wciąż się obraża" możesz je dodać za pomocą formularza poniżej.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "niewymowne, dawne określenie bielizny" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Krzyżówkę rozwiązano 412 razy.. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.pochodzenie wyrazów ★★★ HACZYKÓWKA: pot.. Hasło krzyżówkowe "określenie" w leksykonie szaradzisty.. Zdarza się, że rozwiązując krzyżówkę w pewnym momencie utkniemy i nie jesteśmy w stanie wpisać nic więcej.. Jest wtedy kilka sposobów na wypełnienie krzyżówki do końca.Wyszukiwać można również hasła bez podania określenia - wymagane jest wtedy określenie długości hasła oraz wprowadzenie kilku liter.. Przy określonej długości hasła istnieje możliwość wprowadzenia znanych liter.Krzyżówkę rozwiązano 433 razy.. Więcej na stronie pomocy dla krzyżówkowiczaAby rozwiązać krzyżówkę, należy odgadnąć oryginalne określenie.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "określenie" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.. Poprawnie wypełnianych pól: 84%.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "niewymowne, dawne określenie bielizny" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówki.. Zaawansowana wyszukiwarka haseł do krzyżówek.Darmowa krzyżówka rymowana nr 1 należy do tematyki ogólnej.. Darmowa krzyżówka wszystkie wyrazy z R nr 3, to krzyżówka o tematyce ogólnej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt