Uiz lektury matura

Pobierz

Notatki z lektur.. Szkolniak to łatwe do egzaminu ósmoklasisty i matury oraz opracowanie lektur szkolnych dla szkoły podstawowej i średniej.. Szkoła podstawowa: polski, matematyka, przyroda, biologia, historia, chemia, opracowania lektur.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Zdecydowałam, że nie będę czekać aż wygra w .Pomocne jest też rozwiązywanie quizów, przybliżających poszczególne lektury maturalne.. W ten sposób łatwo można zapamiętać układ zdarzeń, bohaterów, relacje między nimi, nazwy własne, które czasem uciekają.. Dopisz autorów książek.. Subskrybuj?. Notatka do lektury: Materiały do dzisiejszego filmu prze.Ucz się powtarzając materiał i osiągaj lepsze wyniki w szkole.. W ten sposób łatwo można zapamiętać układ zdarzeń, bohaterów, relacje między nimi, nazwy własne, które czasem uciekają.. Subskrybowany.. Quizz Heute bestellen, versandkostenfrei.Testy maturalne przygotowujące do matury z języka polskiego.. Szkoła średnia (liceum/technikum/szkoła branżowa):Już kilka razy [prosiliście o omówienie lektury "Mistrza i Małgorzaty".. Szkoła podstawowa: polski, matematyka, przyroda, biologia, historia, chemia, opracowania lektur.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Pytania z biologii do matury.. W ten sposób łatwo można zapamiętać układ zdarzeń, bohaterów, relacje między nimi, nazwy własne, które czasem uciekają..

matura polski lektury podstawa.

Oceń: Ostatnio zaktualizowany: 3 maj, 2019.. Autor .Quizy Lektury - sprawdź największą bazę quizów o tematyce Lektury.. Sprawdź, czy jesteś gotowy do matury.Quizy matura - sprawdź największą bazę quizów o tematyce matura.. To jest jedna z moich ulubionych lektur.. Literatury w żadnej formie nie należy się bać, nawet jeśli do jej czytania zobowiązuje nas plan programowy.. Szkolniak to łatwe do egzaminu ósmoklasisty i matury oraz opracowanie lektur szkolnych dla szkoły podstawowej i średniej.. :) Każda gra w Quiz House składa się z 6 pytań.Ucz się powtarzając materiał i osiągaj lepsze wyniki w szkole.. Zabij mnie, tato to powieść inna, określana przez wydawcę jako thriller.. Filtruj Losowy id Quiz Punkty Najlepsze Średnia Ocena Rowiązane; 0: Państwa Świata: 0-54%: 5,00: 825 317: 1: 12 Miesięcy w 15 Sekund: 0-58%: 3,95: 324 454: 2: Państwa Europy: 0-88%: 4,99: 196 923: 3: Mapa świata bez 20 losowych państw .Lektury do matury.. Get started for free!Taka niespodzianka na dzień przed maturą.. Dostępna tylko tylko do poniedziałku.. Co myślicie?. Dziś pierwszy materiał wideo, będzie ich więcej w przyszłości.. Quiz wykonany przez Czerwcuu.. co.quizhouse.apk apps can be downloaded and installed on Android 4.1.x and higher Android devices.Etykiety: egzamin, historia sztuki, lektury, matura 2014, nauka ..

Więcej informacji o quizie >>.Polski matura.

Teraz mamy już ponad 150 tysięcy pytań i jest opcja dodawania pytań w aplikacji więc liczba pytań rośnie szybko dzięki zaangażowanym graczom za co jesteśmy bardzo wdzięczni!. Szkoła średnia (liceum/technikum/szkoła branżowa):Pomocne jest też rozwiązywanie quizów, przybliżających poszczególne lektury maturalne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt