Sprawdzian z lektury zemsta

Pobierz

Kto przeszkodzil im ?. 9472 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. O co pokłócili się dwaj bohaterowie utworu.. Dorota 5 lat temu.. Zemsta | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. W jaki sposób im przeszkodzil ?. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Lekcje z lekturą "Zemsta" - test, wersja B, plik: lekcje-z-lektura-zemsta-test-wersja-b.doc (application/msword) Opisać światZemsta pytania do lektury.. 2.Z jakiego powodu włączenie do intrygi miłosnej Podstoliny przez Klarę było złym pomysłem 3.Kiedy Papkin wykazał się wyjątkowym bohaterstwem?. Pobierz.. Dyktuje Dyndalskiemu komiczny list, który w założeniu miał być rzekomym dziełem Klary.. Papkin przypatruje się z uwagą Rejentowi, który jak zawsze z założonymi na piersiach rękoma, nieporuszenie w miejscu stoi.. Kobieta, z którą chce się ożenić Cześnik.. "Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę.. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze?. - jest to nawiązanie do autentycznego wydarzenia - konfederacji barskiej z:Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta"..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

[przypisredakcy ny] ZemstaPokój w zamku C z e ś n i k a , drzwi na prawo, lewo i w środku, stoły, krzesła etc, gitara angielska na ścianie.. Wdowa chce poślubić Wacława.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Nie pamiętam Zemsty A. Fredry odpowiecie na pytania ?. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. 4.Kto od kogo i w jakich okolicznościach powiedział : "daj gwintówkę niechaj .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. mam nadzieje ze bede go mial na polaku :D.. - na przełomie XVIII i XIX wieku 10.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .poczta.anka / szkoła / polski / lektury / Zemsta / zemsta testy z odpowiedziami.docx Download: zemsta testy z odpowiedziami.docx.. Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. Czy Podstoliny zgodziła się na oświadczyny Cześnika?. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Cześnik na wieść o tym postanawia zwabić do siebie młodzieńca.. Udostępnij.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.Sprawdzian wiadomości z lektury pt. [przypis redakcy ny] ²⁸spaźnia—formaniedokonanaodczasownika:spóźnić.Dziśużywasięformy:spóźnia.. Czyją własnością jest Artemiza?. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!.

Rozwiąż test!Test z lektury "Zemsta".

- Podstolina zrywa zaręczyny z Cześnikiem.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!²⁷wzięty z błonia — tzn. młody (źrebaki do lat trzech lub pięciu przebywały swobodnie w stadninie, na błoniu), eszcze nie u eżdżony, dziki.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Kto ile razy przekraczał mur, czyli co wiem o "Zemście" Aleksandra Fredry?. Test składa się z 12 pytań.. Przeczytaj dokładnie zadania i wykonaj polecenia.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.. Informuje go o tym w liście przyniesionym przez Papkina.. Kiedy rozgrywa się akcja ?. Test składa się z 12 pytań.. 5.0 / 5 (1 głos) Komentarze: Teele napisano 20.03.2013 21:01. zgłoś do usunięcia.. Kto mówi te słowa: " Hej!. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. - chwaląc się swoimi przygodami.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Co jest jednym z glównych wątków ?Sprawdzian z treści lektury " Zemsta" 1.. Skomentuj.. Na okładce tej pozycji najczęściej pojawiają się mur, krokodyl, szlachcic, zamek lub szabla - wszystkie te motywy odgrywają ważną rolę w utworze.Plik zawiera zadania sprawdzające znajomość zagadnień związanych z "Zemstą" Aleksandra Fredry wraz z poprawnymi odpowiedziami, punktacją i propozycją oceny..

W którym roku napisana była zemsta?

Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta,Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Gerwazy daj gwintówkę!Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Imię i nazwisko: Liczba punktów: Klasa: Ocena: Przed Tobą jest test dotyczący komedii Aleksandra Fredry pt. "Zemsta".. Gatunek: komedia.. Przetestuj swoją wiedzę.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Aby .Sprawdzian znajomości treści lektury "ZEMSTA" A. FREDRY Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. .Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Czyje to powiedzenie: Mocium panie?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .. "Zemsta" - sprawozdanie z książki "Zemsta" to komedia napisana przez Aleksandra Fredrę na początku lat 30 XIX stulecia..

"Zemsta" - sprawdzian ze znajmości lektury.

.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Rozwiąż test!Rejent wskazuje z ukłonem krzesło na środku stojące.. Kto śpiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenkę o .Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.- z wdową.. Papkin mówi dalej na stronie.znajomosc tresci lektury "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Zawiera 9 pytań.. SCENA PIERWSZA C z e ś n i k , D y n d a l s k i C z e ś n i k w białym żupanie, bez pasa i w szlafmycy — siedzi przy stole po prawej od aktorów stronie, okulary na nosie, czyta papiery — za stołem, trochę wStreszczenie lektury Zemsta.. Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział?. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. sprawdzian z fizyki podzial na rozne klasy zacznij juz teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz z przyroda klasa 4 testy matematyka z plusem klasa 5 i matematyka z kluczem klasa 5 sprawdziany pdf Sprawdziany pdf, sprawdziany com, sprawdziany Zapraszam do rozwiązywania testu.. Zawiera 32 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt