Imię paulina znaczenie

Pobierz

Potrzebuje w życiu misji do spełnienia, dlatego angażuje się w pracę i jest ambitna w swych dążeniach.. Ma świetne pióro, dobre oko i bogatą wyobraźnię.. Kobiece imię Paulina to żeńska forma imienia Paulus pochodzącego z łaciny.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Oznacza "należąca do Pawła ", lub "pochodząca od Pawła".. Masz na imię Paulina i chcesz dowiedzieć się, jak po chińsku brzmi Twoje imię?. Obdarzone są bardzo dobrą intuicją, która nigdy ich nie zawodzi.. Mobilna baza imion (imiennik) używanych w Polsce (pochodzenie (etymologia), cechy charakteru osób o imieniu).. Planeta : Księżyc i Saturn.. Paulina, Donata, Rogata, Dominanda, Serotina, Saturnina i Hilaria, męczennice rzymskie.. Znerwicowana.. Paulina to nerwowa choleryczka, bardzo pobudliwa.. Imię pochodzi od męskiego imienia i oznacza "pochodząca od Pawła".. To przysłowiowa cicha woda, która lubi dominować nad partnerem.. Silnie przeżywa niepowodzenia sercowe, załamuje się pod krytyką, negatywnymi opiniami oraz kiedy czuje się lekceważona przez otoczenie.Pochodzenie imienia Paulina, cechy charakteru (charakterystyka), zdrobnienia i daty imienin.. "Kto nie ma uczuć wiele, nie zostanie Pauliny przyjacielem" Paulina.. Określa ona nasze słabe i mocne strony, charakter, predyspozycje oraz podpowiada, z jakimi ludźmi powinniśmy się wiązać, a jakich raczej unikać.Znaczenie imienia Paulina w języku chińskim..

Paula - pochodzenie i znaczenie.

Poniżej mamy dla Ciebie grafiki z Twoim imieniem w języku chińskim.. W sporach potrafi być zacięta i nieustępliwa.Znaczenie imienia Paulina.. pochodzenie: łacińskie; znaczenie: żeńska odmiana imienia Paweł; osobowość: Tajemnica krwi; główne cechy: intelekt, zdolność reakcji, pobudliwość, dynamizm; znak zodiaku: Panna, Lew; planeta: Księżyc i Saturn; roślina: truskawka; zwierzę: łabędź; Szczęśliwa liczba: 2Paulina (imię) Z Wikipedii, wolnej encyklopedii.. Znane : Paulina Chruściel, Paulina Chylewska, Paulina Młynarska, Paulina Przybysz, Paulina Sykut.. Oznacza "należąca do Pawła", lub "pochodząca od Pawła".. Dumna, z poczuciem wyższości.. Paulina to kobieta pełna życia i energii.. Potrzebuje mężczyzny, Imiennik - znaczenie imion, etymologia, charakterystyka, księga imionImię Paulina - ciekawostki.. W Polsce zaczęło być popularne od kilkunastu lat.. Dobrze trafiłaś!. Bardzo lubi gdy na około dużo się dzieje i nie.. .Pochodzenie: Paulina to żeńska odmiana imienia Paweł, czyli po łacinie Paulus (mały).. Paulina - .Znaczenie imienia Paulina.. Jest wyniosła, często sprawia wrażenie osoby w pretensjach.. Paulina - to imię o źródłosłowie łacińskim, będące żeńską formą imienia Paulin, utworzonego od imienia Paweł, wywodzącego się z kolei od słowa "paulus", oznaczającego "drobny, mały"..

To z natury kobieta szlachetna, pełna dobrych ...Paulina: znaczenie imienia.

oceń imię: Paulina - żeński odpowiednik imienia Paulin.. Pochodzenie: żeńska forma imienia Paulin.. Nie wdaje się w kłótnie, konfrontacje, unika napięć.. Jest to żeński odpowiednik imienia Paweł.. Imieniu temu odpowiada numerologiczna siódemka, a zatem charakter Pauliny zdeterminowany jest przez intuicyjność, lekkie szaleństwo z pogranicza poetyckości.. Pochodzi ze starożytnego Rzymu: to żeńska forma przydomka Paulinus, utworzonego z kolei od imienia Paulus.. 26 maja; 6 czerwca; 22 czerwca; 21 lipca; 31 sierpnia; 10 października; 2 grudnia; 31 grudniaPaulina ma charakter refleksyjny, skłonność do melancholii i rozmyślania.. Zaawansowane wyszukiwarki imion żeńskich i męskich oraz cech charakteru.Paulina.. Paulina: imieniny.. Szukasz ciekawych grafik ze swoim imieniem w języku chińskim?. Pochodzi od imienia Paula, które może być dla niego również zdrobnieniem.. Znaczenie : żeńska odmiana imienia Paweł.. Do każdego imienia przyporządkowana jest jakaś liczba, która wiąże się z numerologią.. Jest spokojna i wrażliwa.Paulina.. Imieniny : 26 stycznia, 25 maja, 6 czerwca, 31 sierpnia, 10 października i 2 grudnia.Paulina.. Zwierzę: łabędź Kolor: czerwony Owoc: orzechZnaczenie imienia Paulina.. Paulina: charakterystyka osoby.. Już w VI stuleciu odwiedzano groby tych męczenników..

222 901 kobiet w Polsce ma na imię Paulina (dane: styczeń ...Paulina - znaczenie i pochodzenie imienia.

roślina: truskawka; znaczenie: żeńska odmiana imienia paweł; szczęśliwy kolor: beżowy; pochodzenie: łacińskie; szczęśliwy kamień: jaspis; planeta: księżyc i saturn; znak zodiaku: panna, lew; szczęśliwa liczba: 2; zwierzę: łabędź; Paulina imieniny.. Paulina to często nadawane w Polsce, żeńskie imię.. Paula to niestabilna emocjonalnie, dość nerwowa, ale przede wszystkim niezwykle wrażliwa i delikatna kobieta.. Paula - odpowiedniki w różnych językachTak więc nasza Paulina była może żoną Artemiusza i matką Kandydy.. IMIENINY PAULINY.. Paulina - zdrobnienia Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Paulinka, Paulinia, Paulincia, Paula, Paulunia, Pau,.. Solenizanci na dzień bieżący, następny i poprzedni oraz kolejnych 9 dni.. Wśród imion nadawanych nowo narodzonym dzieciom, Paulina w 2009 r. zajmowała 24. miejsce w grupie imion żeńskich.. Pochodzi od imienia Paula, które może być dla niego również zdrobnieniem.Imię Paulina.. Paulina to kokietka, która bardzo długo potrafi ukrywać swoja prawdziwą twarz.. Paulus- drobny, mały.. Mało wytrwała.. Charakterystyka imienia Paulina.. Paulina znaczy 'należąca do Paulusa, pochodząca od Paulusa'.. Paulina ma charakter refleksyjny, skłonna jest do zadumy, zagłębiania w sobie..

W dorosłym życiu też raczej nie ściągają na siebie uwagi publiczności.Paulina - jakie jest znaczenie imienia?

Nie lubi się długo smucić.. Brakuje jej konsekwencji w działaniu i łatwo traci zimną krew.. W martyrologiach Hieronimiańskim i Rzymskim, gdzie są wspominane, zachodzą pewne rozbieżności co do samych wyliczonych imion.NUMEROLOGIA IMIENIA PAULINA.. Imieniny: 26 stycznia, 14 marca, 26 maja, 6 czerwca, 22 czerwca, 26 czerwca, 21 lipca, 31 lipca, 10 października, 2 grudnia Charakterystyka: Złośliwa, arogancka, zadufana w sobie - tak bardzo często opisują znajomi kobietę o tym imieniu.. Początkowo wydaje się sympatyczna, jednak pozory mylą.Charakterystyka - znaczenie imienia osobowość tej kobiety odznacza się stałą grą pozorów.. Winą za poniesione porażki obarcza innych, wobec siebie pozostaje wolna od podejrzeń, ponieważ zawyża własną wartość.Paulina ZNACZENIE IMIENIA PAULINA.. Paulina - żeński odpowiednik imienia Paulin.. Mistrzyni gry pozorów.. Ma charakter refleksyjny, skora do zadumy, spokojna, zajmująca się swoimi sprawami.. Paulina jest żeńskim odpowiednikiem imienia Paulin.. ZDROBNIENIA IMIENIA PAULINA.. Imię to oznacza osobę przynależną.. Znaczenie imienia Paulina.. Choć imię to pochodzi od męskiego imienia Paweł, Paulina to całkowite przeciwieństwo Pawła.Pochodzenie, znaczenie, imieniny, znane osoby 1.. Pomóż nam udoskonalać paczki wiedzy dodając własne ciekawostki oraz poprawiając już istniejące (skorzystaj z formularza pod ciekawostkami) 1.. Imię Paulina może też oznaczać osobę przynależną do Paulusa.. Od niej powstało imię Paulina, dla którego Paula służy czasami jako zdrobnienie.. KOPIUJ LINK.. Rodzina jest dla niej bardzo ważna, ale nie szczędzi bliskim rozpętania burzy, gdy musi przypomnieć, kto dowodzi w domu.. Z jednej strony jest dumna, wręcz pogardliwa, a z drugiej zaś niespokojna, znerwicowana i pełna obaw.Znacznie imienia żeńskiego PAULINA Ambitna, inteligentna, energiczna.. Paulina imieniny obchodzi: 26 maja, 6 .Znaczenie imienia Paula.. Oznacza "należąca do Pawła", lub "pochodząca od Pawła".. Imieniny Paulina imieniny obchodzi 26 maja, 6 czerwca, 22 czerwca, 21 lipca, 31 sierpnia, 10 października, 2 grudnia.. Pochodzi od imienia Paula, które może być dla niej również zdrobnieniem.. 18 lis 20 10:00 Ten tekst przeczytasz w 2 minuty.. Tak naprawdę marzy o księciu z bajki.Najpopularniejszymi zdrobnieniami są: Paulinka, Paulunia, Paulisia, Pau, Pauleńka, Pauliśka, Pauka, Pauleczka, Paulinek, Paueczka.. Także : Paula..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt