Test z lektury przygody tomka sawyera

Pobierz

kamilaszalkiewicz_25429.. W zaciemnionych polach odczytasz rozwizanie.. Zawiera 14 pytań.. Gdzie Tomek po raz pierwszy .Plik Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 16 kwi 2011Przygody Tomka Sawyera to najsłynniejsza powieść dla młodzieży autorstwa amerykańskiego pisarza Marka Twaina.. 0%"Przygody Tomka Sawyera" - test 1.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. a) W Mediolanie b) W amerykańskim St. Petersburgu c) W Krakowie 3) Kto donosił ciotce Polly na Tomka?. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz na rozgrzewkę // odp.. Mark Twain wprowadza czytelnika w dziecięcy świat przygód, pełen zabawy i fantazji.portretem z natury.. "Przygody Tomka Sawyera" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5. a) Huck b) Sid c) Amy 4) Dlaczego Tomek i jego przyjaciel udali się na wyspę?. Aby uzyskać dostęp do testu, proszę aktywować obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki, a następnie kliknąć "Odśwież".Plik Przygody Tomka Sawyera test z lektury.doc na koncie użytkownika anna.mike • folder Testy z lektur i polskiego • Data dodania: 22 maj 2009Test z lektury,, Przygody Tomka Sawyera,, 2013-03-30 13:39:20 Jakie mogą być pytania na teście z lektury pt. " Przygody Tomka Sawyera ?.

z lektury przygody tomka Sawyera !!!

Lektury obowiązkowe Lektury uzupełniające .Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera".. Jak brzmi nazwisko autora książki "Przygody Tomka Sawyera"?. U góry znajdziesz quiz Przygody Tomka Sawyera.. Tomka Sawyera bohater wyobraa sobie, e zbierze ch opców i j za oy.. Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".Przygody Tomka Sawyera - Test.. Rozwi krzyówk.. Autor opisał "szkolne" życie Tomka, jego miłość do koleżanki z ławki, Becky.Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami nowe.co.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sawyer… Praca dom.. Henryk Sienkiewicz.. 2) Jak miał na imię przybrany brat Tomka 3) Kto opiekował się Tomkiem i Sidem?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Przygody Tomka Sawyera - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online.. wszystkie jego TESTy »Witaj na stronie Quizz.pl.. Quizy o lekturach Jak dobrze pamiętasz lekturę "Przygody Tomka.. Quizowy Maniak.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Przygody Tomka Sawyera; Dla frajdy !. Załóż własny blog!. 1) Kto napisał książkę?. Zobacz wszystkie wpisy.. Tagi dla tego testu: Prosty sprawdzian.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Chronologia wydarzeń // odp.. a) Marek Twain b) Lucy Maud Montgomery c) Ferenc Molnar 2) Gdzie toczy się akcja?.

Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".

Choć głównym celem mo e książki est zabawienie młodzieży, męskie i żeńskie — .. Pomoc polegała na tym, że Tomek opowiadał Jimowi swo e przygody, a Jim wykonywał .Przygody Tomka Sawyera 1.. Kin, teatrów, samochodów I spacerów, i obszarów" O jakim.. ».Przygody Tomka Sawyera.. Tematem powieści są przygody tytułowego bohatera i jego "bandy".. Po zapoznaniu się z takim quizem nawet pomysły najbardziej wymagającego nauczyciela nie będą już straszne!Główne wątki "Przygód Tomka Sawyera" W powieści Marka Twaina "Przygody Tomka Sawyera" można wyróżnić kilka wątków: 1.Wątek przygodowy - jest głównym wątkiem powieści.. 2010-05-17 16:06:19 Odpowiedz na pytania plz.Test z lektury Przygody Tomka Sawyera pomoże im usystematyzować informacje i przygotować się do klasówki sprawdzającej wiadomości o lekturze.. 1) Kto napisał książkę?TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Sprawdź .. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Wychowuje ich ciocia Polly.. Jak dużo wiesz o Selenie Gomez?.

Podaj swoje imię:Przygody Tomka Sawyera test z lektury.

Carlo Collodi

Henryk Sienkiewicz

Test z lektury: Przygody Tomka Sawyera - Teleturniej.. "Ile ulic, szkół, ogrodów, Placów, sklepów, ruchu, gwaru.. Dochodzenie prawdy przed sdem.Streszczenie krótkie.. - zadania.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Autorem książki jest Mark Twain.. Sprawdzian znajomości lektury Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka TwainaQuiz wiedzy o wierszach Juliana Tuwima - wersja dla zaawansowanych.. U góry znajdziesz quiz Tomek Sawyer.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.. Nie jest grzecznym i spokojnym chłopcem — to zdecydowanie mały urwis.. Przygody Tomka Sawyera - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy.Testy z lektury przygody tomka sawyera z odpowiedz to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Część 1.. Wiedza o lekturze.. W pustyni i w puszczy; Co wiesz o serialu Czarodzieje z Wawerly Place?. Tomek pisa na niej wiadomo, któr mia zostawi cioci, gdy zosta piratem.. Charakterystyka postaci - Dowodzimy pozytywnych cech Tomka // odp.Nazwa testu: Test ze znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" - kopia Korzystanie z serwisu wymaga aktywowania obsługi plików cookie..

Trwa ładowanie danych...Dział - test z lektury Przygody Tomka Sawyera.

1) Kto jest autorem książki?. Tomek Sawyer żyje w St. Petersburgu nad rzeką Missisipi z ciotką i przyrodnim bratem.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Witaj na stronie Quizz.pl.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test zawiera 25 pytań.. Najbliższym przyjacielem Tomka jest Huck Finn.. Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Są rzeczy, które też możesz otagować Testy z lektury przygody tomka sawyera z odpowiedz?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt