Prezentacja multimedialna na nauczyciela mianowanego ppt 2019

Pobierz

karta z notatką graficzną 1. zmianami.. Pracę w gimnazjum rozpoczęłam w 2002 roku, w 2005 roku uzyskałam tytuł nauczyciela kontraktowego a w 2007 roku rozpoczęłam staż na nauczyciela mianowanego.nauczycieli z dnia 23 sierpnia 2019 r. (Dz.U.. Do swojej pracy wykorzystuję dodatkowo Photoshopa w celu przygotowania kreatywnych wizualizacji oraz grafik.. ja też mam tego dnia, ale na szczęście wymyśliłam prezentację tradycyjną.. dnia nadania poprzedniego stopnia awansu .. Ula Oszywa.. Pracuję w programach PowerPoint oraz Keynote.. Wypłata I raty Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2021/2022.Specjalizuję się w tworzeniu prezentacji multimedialnych.. Bardzo chętnie podejmę się również wykonania prezentacji w innych programach.. Postautor: Basiek70 » 2009-08-12, 17:34. widzę że 17 sierpnia to polski dzień egzaminów dla nauczycieli.. Prezentacja wizytówki nauczyciela, poniżej szablon: Przykład wypełnionego szablonu: karta z notatką graficzną 2.Jak wygląda egzamin na nauczyciela mianowanego./od 1.09.2018/ Nauczyciel kontraktowy może rozpocząć staż na stopień nauczyciela mianowanego po przepracowaniu w szkole co najmniej 3 lat,* a nauczyciel mianowany może rozpocząć staż na stopień nauczyciela dyplomowanego po przepracowaniu w szkole co najmniej 4 lat od dnia nadania poprzedniego stopnia awansu zawodowego.Plik Prezentacja dorobku zawodowego nauczyciela.ppt na koncie użytkownika sani3msie • folder awans zawodowy • Data dodania: 5 lip 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Autoprezentacja dorobku zawodowego..

Anna Kowalska, SP w KoszalinieRe: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja.

2 lata i 9 miesięcy zleciało w mgnieniu oka, została nam ostatnia prosta, czyli egzamin końcowy.. co najmniej dwóch .. Wszystkie dokumenty złożone do Wydziału Edukacji, termin egzaminu wyznaczony, nie pozostaje nam nic innego jak odpowiednio przygotować się do egzaminu państwowego.. Z dniem 1 września 2009 roku złożyłam wniosek o rozpoczęcie stopień nauczyciela mianowanego, który zakończyłam 31 maja bieżącego roku.Zapoznałam się z procedurą awansu zawodowego nauczycieli.. To są powinności istotne dla nauczycieli, którzy rozpoczęli staż 1.09.2018 r. 1) uczestniczyć w pracach związanych z realizacją zadań dydaktycznych,Katalog Grażyna Gocała, 2010-04-15 Wincentów Awans zawodowy, Prezentacje Autoprezentacja - przed komisją egzaminacyjną na nauczyciela mianowanego)Na bieżąco Wrzesień 2019 Cały okres stażu Sformułowanie wniosku .. Dz. U. z 2018r poz.1574.. Posiadam tytuł magistra filologii angielskiej który zdobyłam w trakcie trwania stażu w 2008roku..

Przykładowa prezentacja multimedialna.

z dnia 26 lipca 2018r.. Rozporządzenie MEN .. Tytuły wybranych aktów prawnych obowiązujących w oświacieImię i nazwisko: Ewa Makedońska Miejsce pracy: *Zespół Placówek Oświatowych Morska Kraina (01.10.2014 - 29.05.2015) *PSOU koło w Kołobrzegu, OREW (15.09 .nauczyciel rozpoczyna staż z początkiem roku szkolnego, nie później jednak niż w ciągu 14 dniod dnia rozpoczęcia zajęć .. 3 pkt 1 - Umiejętność wykorzystania w pracy metod aktywizujących ucznia oraz narzędzi multimedialnych i informatycznych .Warto wczytać się w treść Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli, na podstawie którego będziecie ten egzamin zdawać.. Prezentacja rozwoju zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego w celu podniesienia kwalifikacji ukończyłam studia podyplomowe z zakresu geografii z ochroną środowiska uczestniczyłam w formach doskonalenia Wraz uczniami realizowałam projekty: o Żyj smacznie i zdrowo, Winiary,Kolejna prezentacja zawiera przykładowe zapisy w sprawozdaniu, informacje o prezentacji dorobku zawodowego oraz przebiegu komisji egzaminacyjnej..

W poprzednim wpisie opisałem krok po kroku staż na stopień nauczyciela mianowanego.

Opis i analiza sposobu realizacji wymagania niezbędnego do pozyskania kwalifikacji na stopień nauczyciela dyplomowanego.. Przygotowywałem prezentacje zarówno dla szerokiej publiczności, jak i na spotkania wysokiego .Cześć!. Zapoznałam się z: Ustawą o systemie oświaty z 07.09.1991 z póź.zm., Kartą Nauczyciela z 26.01.1982 z póź.zm., wieloma rozporządzeniami MEN oraz dokumentami wewnątrzszkolnymi.Plik awans autoprezentacja na egzamin.ppt na koncie użytkownika marlen107 • folder Awans zawodowy na mianowanego • Data dodania: 15 lut 2012Sądzę, że bez problemu poradzisz sobie ze stworzeniem szablonów do prezentacji dorobku zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego (ale w kursie znajdziesz wiele konkretnych przykładów).. Sonowiec.. wtorek, 8 października 2019 2 .. stopieńnauczyciela mianowanego oraz do 1 roku przed .. Nauczyciel stażystaubiegającysięo awans na stopień nauczyciela kontraktowego w okresie odbywania stażu powinien: 1) poznaćorganizację,zadania i zasady funkcjonowania .Poprzedni artykuł Szkolenia dla nauczycieli w ramach Programu wykorzystania środków na dofinansowanie doskonalenia nauczycieli w 2018 r. - II edycja .. Oprócz tego, że jest tam napisane, jak się przygotować, jakie dokumenty zgromadzić, to jeszcze - co Was czeka przed szanowną komisją.nauczyciela mianowanego i nauczyciela dyplomowanego oraz po zakończeniudodatkowego stażu • co 3 lata pracy w szkole od dnia uzyskania stopnia nauczyciela kontraktowego, nauczyciela mianowanego i nauczyciela dyplomowanego - jeżeliw tym okresie nauczyciel kontraktowy lub nauczyciel mianowany rozpocznie staż na kolejny stopień awansuRe: Egzamin na nauczyciela mianowanego - prezentacja Post autor: lila2010 » 2011-07-27, 19:04 Dozik gratuluje, ja też bije się z myślami co do prezentacji i chętnie zobaczyłabym jak inni ją zrobili, więc jak ktoś znajdzie chwilkę czasu bardzo proszę niech mi prześlepytania, na które będziesz musiał odpowiedzieć..

Czytaj więcej o: Awans zawodowy- prezentacja MEN; 8 października 2021.

Byś uniknął zaskoczenia i rzetelnie przygotował się do spotkania z komisją, przedstawiam 100 pytań, które padły podczas egzaminów na nauczyciela mianowanego w różnych regionach Polski.. zawodowego.. Zdjęcia, filmy, prezentacje multimedialne 6 Komunikowanie się z różnymi instytucjami, organizacjami, klubami, nauczycielami za .. nauczyciela mianowanego".Nauczyciel ubiegający się o awans na stopień nauczyciela mianowanego powinien wykazać się następującymi umiejętnościami i kompetencjami: Kompetencje merytoryczne (rzeczowe) Kompetencje merytoryczne zdobywa nauczyciel w trakcie studiów danego przedmiotu (bloku przedmiotów), a także poprzez ustawiczneJestem nauczycielem z 8 letnim stażem pracy pedagogicznej.. Nauczyciel kontraktowy ubiegający się o awans na stopień nauczyciela mianowanego w okresie odbywania stażu powinien w szczególności: ( Rozporządzenie z 26.07.2018) Ważne!. Cechy prezentacji multimedialnej.. § 8 ust.. "Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić.W marcu 2008 roku obroniłam tytuł magistra podczas egzaminu na kierunku Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Medycznym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt