Ale jazz hardkorowo pada deszcz tekst

Pobierz

Hardkorowo pada deszcz Tak na maksa wieje też Ja łagodnie uśmiechnięta Błyska gdzieś Na mej dłoni czuję dreszcz Moje oczy błyszczą teżOoooo ALE JAZZ!. Ja łagodnie uśmiechnięta.. Błyska gdzieś, na mej dłoni czuję dreszcz.. Moje oczy błyszczą też G. Ja łagodnie uśmiechnięta.. Hardkorowo pada deszcz.Oh ale jazz a Hardkorowo pada deszcz C. Hardkorowo pada deszcz Tak na maksa wieje też Ja łagodnie uśmiechnięta Błyska gdzieś Na mej dłoni czuję dreszcz Moje oczy błyszczą też Ja łagodnie uśmiechnięta Ooo, hardkorowo pada deszcz Ja łagodnie uśmiechnięta Jeszcze nie przyszła, a o ósmej miała być Widzę na insta kawkę woli sama pić Ale ze mnie dzbanOoooo ALE JAZZ!. Hardkorowo pada deszcz.. Am Hardkorowo pada deszcz C Tak na maksa wieje też G Ja łagodnie uśmiechnięta F Błyska gdzieś Am Na mej dłoni czuję dreszcz C Moje oczy błyszczą też G F Ja łagodnie uśmiechnięta.. Na mej dłoni czuję dreszcz.. Ja łagodnie uśmiechnięta.. Tak na maksa wieje też G. Ja łagodnie uśmiechnięta.. Ja łagodnie uśmiechnięta.. Tak na maksa wieje też.. Ja łagodnie uśmiechnięta.. Hardkorowo pada deszcz Tak na maksa wieje też Ja łagodnie uśmiechnięta Błyska gdzieś Na mej dłoni czuję dreszcz Moje oczy błyszczą też Ja łagodnie uśmiechnięta Ooo Hardkorowo pada deszcz Ja łagodnie uśmiechnięta Jeszcze nie przyszła, a o ósmej miała być Widzę na insta kawkę woli sama pić Ale ze mnie dzbanOo, ale jazz!.

Hardkorowo pada deszcz.

Moje oczy błyszczą też.. Hardkorowo pada deszcz Tak na maksa wieje też Ja łagodnie uśmiechnięta Błyska gdzieś Na mej dłoni czuję dreszcz Moje oczy błyszczą też Ja łagodnie uśmiechnięta Oh-oh-oh-oh-oh-oh Hardkorowo pada deszcz Ja łagodnie uśmiechnięta [Vito Bambino] Jeszcze nie przyszła, a o ósmej miała być Widzę na Insta - kawkę .Oo, ale jazz!. Wszystko to z sprawą nowej piosenki Ale Jazz!, w której gościnnie pojawia się Vito Bambino z zespołu Bitamina.Oh ale jazz.. Hardkorowo pada deszcz Tak na maksa wieje też Ja łagodnie uśmiechnięta Błysk gdzieś Na mej dłoni czuję dreszcz Moje oczy błyszczą też Ja łagodnie uśmiechnięta Hardkorowo pada deszcz Ja łagodnie uśmiechnięta Jeszcze nie przyszła A o 8 miała być Widzę na insta kawkę woli sama pić Ale ze mnie dzban Teraz szanse ma .Kto śpiewa: Oo Ale jazz!. Tak na maksa wieje też.. Tak na maxa wieje też.. Hardkorowo pada deszcz.. Błyska gdzieś.. A w mej głowie luz.. Na mej dłoni czuję dreszcz.. Ja nie pytam już i wiem o co chodzi mu.. Na mej dłoni czuję dreszcz C.. Am Hardkorowo pada deszcz CPosłuchaj utworu w serwisach cyfrowych: i słowa: sanah, Jakub Galiński, Magdalena Wójcik, Mateusz DopieralskiProduk.Ale jazz!. F / a CHardkorowo pada deszcz G Ja łagodnie uśmiechnięta (Am C Am C) Am C Jeszcze nie przyszła, a o 8 miała być Am C Widzę na insta kawkę woli sama pić F Ale ze mnie dzban Am G Teraz szanse ma inny kolo G Inny kolo (inny kolo) F Oo Ale jazz!.

Hardkorowo pada deszcz.Tekst piosenki ALE JAZZ!

Moje oczy błyszczą też.. Hardkorowo pada deszcz Tak na maxa wieje też Ja łagodnie uśmiechnięta Błyska gdzieś, na mej dłoni czuję dreszcz Moje oczy błyszczą też Ja łagodnie uśmiechnięta Ooooo.. Hardkorowo pada deszcz Ja łagodnie uśmiechnięta [Zwrotka 2 - Vito Bambino] Jeszcze nie przyszła, a o ósmej miała być Widzę na Insta kawkę .Me vibrato chciało dalej się wznieść.. Hardkorowo pada deszcz Tak na maksa wieje też Ja łagodnie uśmiechnięta Błyska gdzieś Na mej dłoni czuję dreszcz Moje oczy błyszczą też Ja łagodnie uśmiechnięta Ooo, hardkorowo pada deszcz Ja łagodnie uśmiechnięta Jeszcze nie przyszła, a o ósmej miała być Widzę na insta kawkę woli sama pić Ale ze mnie dzbanOo, ale jazz!. Błyska gdzieś.. Moje oczy błyszczą też.. Tak na maksa wieje też.. Ja łagodnie uśmiechnięta.. Odkąd pamiętam Trochę smutna czułam SIĘ Ma intuicja ciągle zawodziła mnie I nie miałam z kim przy Beatlesach wina pic Było słabo, więc Codziennie narzekałam gdzie ten happy end Me vibrato chciało dalej się wznieść Ja nie pytam już I wiem o co chodzi mu A w mej głowie luz O ale jazz!. Ja łagodnie .Oo Ale jazz!.

F Am Oooh ooh C Hardkorowo pada deszcz G Ja łagodnie uśmiechnięta.

- Hardkorowo pada deszcz - Tak na maksa wieje też - Ja łagodnie uśmiechnięta - Błyska gdzieś - Na mej dłoni czuję dreszcz - Moje oczy błyszczą też - Ja łagodnie teksty piosenekOh ale jazz.. F. Błyska gdzieś a. Hardkorowo pada deszcz tak na maksa wieje też ja łagodnie uśmiechnięta błyska gdzieś na mej dłoni czuję dreszcz moje oczy błyszczą też ja łagodnie uśmiechnięta ooo hardkorowo pada deszcz ja łagodnie uśmiechnięta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt