Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski i hae to make

Pobierz

Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. (0-4) Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań 9.1.-9.4., tak aby otrzymać .2 Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 4 Sandra has got (grzywkę i długi kucyk) 5 (Czy jesteś nieswój) in social situations?. 1 I (nie widziałem) _____ Mary since Monday.. On nigdy nie wychodzi w poniedziałkowy wieczór.. (Udekoruj ściany swojego) room with great posters.. (Czy jest wiele) people in your .Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach tak, aby otrzymać logiczne I gramatycznie poprawne zdania.. 2 Only two people in my school (zbierają pocztówki) 3 How many (zegarków masz)?. 4,452 wizyt.. 3. what time ( zwykle jecie ) lunch ?Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna wpisywanych fragmentów zdań.. 1.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać gramatycznie i logicznie poprawne zdania Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Ona dzwoni do niego co godzinę..

Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

On nie ogląda teraz meczu piłkarskiego.. Uzupełnij luki w tekście czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple i Past Perfect.. 0 głosów.. W czwartki ona zawsze ma lekcje pianina.. zadanie dodane 5 października 2010 w Język angielski przez użytkownika kasia2008107 (-970) .Przetłumacz z Polskiego na Angielski.. Przetłumacz zdania na język angielski - Czas Past Simple.. LICZĘ NA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ ️ DUZO PUNKTÓW 1.. Zadanie 9.. W każdą lukę wpisz maksymalnie cztery wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. She is famous (z odkrycia dwóch) _____ nwe chemical elements 4.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. 2.I used to see my grandma (częściej niż) I do now.Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. Uwaga!. Jak się teraz czujesz?. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga!. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Na stole jest list dla ciebie.. W każdą lukę możesz wpisać nie więcej niż trzy wyrazy..

Szukaj.Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na jezyk angielski.

2017-04-07 18:39:41 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.GRAMATYKA Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 5 (Czy jest wiele) people in your family?przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- zadanie 9/86.. Ćwiczenie dla chętnych: Uzupełnij luki w zdaniach na podstawie tekstu z ćwiczenia .MES przykladowy zestaw zadań - Matura by Macmillan Polska Sp.. Pomiędzy szafą, a komodą jest fotel.. Uwaga!. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- ćwiczenie 10/86.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. I can see some crumble on the plate.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. szymoncz69 czeka na Twoją pomoc.2 Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.. We (może znajdziemy) .. some bargains there.przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ..

6 (Czy wasz nauczyciel ...Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

W puszce jest 10 ciasteczek.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 2.1.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 1 (Nie powinieneś/powinnaś marnować) _____Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty tak, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt