Opowieści z narnii sprawdzian

Pobierz

Lew, czarownica i stara szafa".. Tagi dla tego testu: ciekawostka, przygoda, przyroda.. Rozpocznij test.Test Z Opowieści z Narnii - Teleturniej.. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr.. W zadaniach 1 - 8 wybierz jedną z trzech odpowiedzi i literkę przy niej zaznacz kółkiem.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. 2) Podczas jakiej zabawy Łucja odłączyła od rodzeństwa?. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Uprząż była zrobiona ze szkarłatnej skóry i przyozdobiona dzwoneczkami.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. 1) Jak na nazwisko miała Łucja?. Sprawdz sie!. ze znajomosci lektury.Fabula ksiazki "Opowiesci z Narnii.. (0-6) * Dom pana Tumnusa to A. jama w ziemi.. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, c) Aslana.. Co zabrały z szafy?. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. Lektura w klasie 5.. D. niewielka pieczara wykuta w czerwonawej skale.Opowieści Z Narnii.. Ile było rodzeństwa?. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. do swojego domu na tamie b) do swojego domu w Zaczarowanym Lesie c) do pałacu Czarownicy 7.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla .opowieści z narnii sprawdzian z lektury.pdf (21 KB) Pobierz..

Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury DRAFT.

1) Jaką rolę pełniła Biała Czarownica w Narnii?. a) dwoje, b) troje c) czworo.. B. dosyć duża nora.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Lew, czarownica i stara szafa"?Klasy 4-6 C.S. Lewis: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test 26 marca, 2020 14 kwietnia, 2020 admin "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa to nadal jedna z bardziej popularnych lektur.Sprawdzian kompetencji polonistycznych dla klasy IV Drogi uczniu, przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na zawarte pod nim pytania.. Ten teścik jest dla tych którzy są w 4 klasie i im jest to potrzebne lub można uzupełnić sobie jak macie czas wolny.. Rozpocznij test.. polski klasa 4 lektura ,, Opowieści z Narnii "Mam lekturę Opowieści z Narni ew, Czarownica i Stara Szafa.. P.S Za wypracowanie i dyplom daję naj ;) Sprawdziany i testy "Opowiesci z Narnii" test.. Ich rozgałęzione rogi były pozłacane i kiedy zalśniło na nich słońce, zapłonęły żywym ogniem.. Dokąd policja zabrała Tumnusa?Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Moja nauczycielka od polskiego kazała napisać wypracowanie czym się różni film od książki więc tak nie musicie mi pisać wypracowania ale możecie powiedzieć czym się różni..

opowiesci z narnii sprawdzian z lektury ... C. dziupla wśród korzeni wielkiego drzewa.

84% average accuracy.Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?. Dokąd zaprowadził ich pan Bóbr?. 4) O ile lat Edmund był starszy od Łucji?Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Wkrotce potem dotarli do prawie pustego pokoju, w ktorym stala stara szafa z.sprawdzian Twojej wiedzy z okreslonej dziedziny, albo po prostu troche rozrywki przy wypelnianiu ankiety online.test z wiedzy o opowiesci z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaOficjalna witryna internetowa szkoly w Olesznie od lat zwiazanej z historia i tradycjami Armii Krajowej.Opowieści Z Narnii: Podróż Wedrowca Do Świtu (The Chronicles Of Narnia: The Voyage Of The Dawn Treader, 2010, Dubbing PL)Test z lektury ,,Opowiesci z Narnii lew,czarownica i stara szafa Mysle ze test byl latwy i ze sie podoba i na cos przyda.Serwis internetowy, z ktorego korzystasz, uzywa plikow cookies.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Wybierz właściwą odpowiedź.. a) gil b) jemiołuszka c) drozd 6.. Zrób test online i sprawdź!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa".Opowieści z Narnii Quiz - Test.. Edmund, Patryk, Zofia i Łucja.. W zadaniach 9 - 16 zapisz swoją odpowiedź..

a) Piotr b) Łucja c) Edmund 4. Podaj swoje imię:Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury Quiz - Quizizz.

Podczas jakiej zabawy Edmund znalazł się w Narnii?Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii".. Piotr, Łucja, Zofia i Eryk.. a) Piotra, Zuzannę i Łucję b) Białą Czarownię c) Króla .W Narnii-test podsumowujący znajomość lektury" Opowieści z Narnii".. a) Plażę b) Zaśnieżony las c) Góry .Kto z rodzeństwa pierwszy spotkał Białą Czarownicę?. Dziękować!. Ktore z dzieci jakoSprawdzian szóstoklasisty - str. 2 Zabawy matematyczne - str. 3 Przysłowia - str. 3 Rebusy - str. 4 Warto obejrzeć - str. 4 Niezwykłe rodzeństwo, czyli "Opowieści z Narnii"- str. 5 Weronika w kuchni - str. 6 Happy Easter- str. 7 Dzień Kobiet- str. 7 Warto przeczytać - str. 8 Ogólnopolski finał halowej piłkij.. 1) Kto jest autorem książki pt. ,,Opowieści z Narnii'' a) C.S Lewis b) Jan Brzechwa c) Hans Christian Andersen 2) Kiedy rozgrywa się akcja opowieści a) Po drugiej wojnie światowej b) Podczas pierwszej wojny światowej c) Podczas drugiej wojny światowej 3) Co Łucja zauważyła w szafie?. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. Jak nazywał się autor książki ,,Opowieści z Narnii.. ZapraszamyTest znajomosci "Opowiesci z Narnii" C.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Narnia to miasto położone na południu Francji..

Rozwiąż test!Wybierz prawidłową odpowiedź.Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.

Kim był Tumnus?. Maksymalna liczba punktów: 25 1.. Jaki ptak wskazał rodzeństwu drogę do Bobrów?. Eryk, Zuzanna, Patryk i Łucja.. a) Więziła Jasia i Małgosię b) Przyjaźniła się z bobrami c) Spowodowała wieczną zimę bez Bożego Narodzenia d) Czekała z niecierpliwością na przybycie Aslana 2) Kogo doprowadziły Bobry do Aslana?. Co było znakiem rozpoznawczym bobra?Reny były wielkości szetlandzkich kucyków, a sierść miały tak białą, że w porównaniu z nimi nawet śnieg wydawał się szary.. Powodzenia.. Kto był ich pierwszym przewodnikiem w Narnii?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt