Test z lektury hobbit czyli tam i z powrotem sameuizy

Pobierz

Tolkien.. Tolkien.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza .Zasługujesz na całkiem dobrą ocenę, czyli ocenę dobrą!. Jeśli robiłeś te rzeczy, to oznacza, że jesteś .Jak dobrze znasz książkę "Hobbit, czyli tam i z powrotem" ?. Lektury 6 lat temu.. Zarejestruj się!. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Być może nie.Przekonaj się, czy nadawałbyś się na opiekuna dla Baby Yody!Klasyka.. Osadź .. Skomentuj.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Test.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Klasa 6 Polski.. 333 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Test Krzyżówka.. Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Według opisu autora hobbici to stworzenia o niskim wzroście.. mniejsi od krasnoludów ale więksi od liliputów.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Polski.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Odpowiedź.Sprawdzian z lektury- ,,Hobbit- Czyli tam i z powrotem".. Sprawdź w naszym quizie dotyczącym "Hobbita"!. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjnaJak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.1..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

by izabelablabus13 .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Zdobywaj obserwujących.. Dla fanów Hobbita.Plik test hobbit czyli tam i z powrotem samequizy.pdf na koncie użytkownika patrycjapogorzelska1 • folder mattattack18 • Data dodania: 18 lis 2019Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. 14 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wiecej informacji i instrukcje znajdziesz tutaj .Test jest krociutki i prosty.Hobbit, czyli tam i z powrotem - plan wydarzeń Połącz w pary.. 14 najtrudniejszych pytań z serii "Co byś wolał.. Myślisz, że świat Śródziemia nie ma przed Tobą tajemnic?. Dodaj do ulubionych.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza .Test z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Tolkiena.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.a) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijTest zawiera 30 pytań..

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Klasa 6 Polski Hobbit.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Plik test hobbit czyli tam i z powrotem samequizy.pdf na koncie użytkownika mattattack18 • Data dodania: 21 wrz 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Preview this quiz on Quizizz.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. wg Weronika800w.. Wymagane logowanie .Szczegółowy test z "Hobbita" pozwoli ci przekonać się, jak dobrze znasz postacie i fakty z książki "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Twórz quizy.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. Najłatwiejszy test na SameQuizy!. Klasa 6 Polski.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Polub.. Edytuj elementy.. Lew, czaro.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. wg Szczepaniak1.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Hobbit, czyli tam i z powrotem - quiz.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem)..

pytanie 1 z 20.Hobbit, czyli tam i z powrotem - lektura .

14.Jakie moga byc pytania na kartkowce z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem'' ?. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Trasa i czas przygody Bilba Bagginsa.. Hobbit, czyli tam i z powrotem cz. 2 Rysunek z opisami.. Jesteś.Jaki zawód przyszłości najbardziej odpowiada Twojej osobie?. Udostępnij Udostępnij wg Skromna.. Sprawdzian - "Chłopcy z Placu Broni"!. Otrzymuj osiągnięcia.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.Test jest króciutki i prosty.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Hobbit, czyli tam i z powrotem - plan wydarzeń Połącz w pary.. Otrzymuj osiągnięcia.. Ilu członków liczy sobie grupa krasnoludów, do której przyłącza się Bilbo Baggins?. Jaki był cel podróży ?. Zdobywaj obserwujących.. Udostępnij.. 7.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita.. 0%Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Opowiada o wyprawie podjętej przez hobbita o imieniu Bilbo Baggins oraz przez kompanię trzynastu krasnoludów Thorina i czarodzieja Gandalfa.Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Udostępnij.. Zarejestruj się!. Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Fonema z. Hobbit, czyli tam i z powrotem - informacje o postaciach Sortowanie według grup..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Więcej.. Klasa 5 Polski.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. 5 lat temu.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test składa się z 12 pytań.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. 7 Obserwuj autora.. Tolkiena to jedna z najpopularniejszych powieści fantastycznych.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Część 1.. Znajdź 23 postacie występujące w książce "Hobbit czyli tam iz powrotem" Znajdź słowo.pt.. Oto rodzaj muzyki, który opisuje Twoją osobowość!. 2.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Test: Orkistr to inaczej: a) Zabójca Niewiernych b) Morderca Wrogów c) Pogromca Goblinów d) Młot na Wroga RozwiązaniePytania i odpowiedzi do lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt