Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty tak aby otrzymać

Pobierz

Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 1.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać gramatycznie i logicznie poprawne zdania Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. (0-5) Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Tylko proszę nie z tłumacza bo wychodzą bzdury .. 2 The boys .. (nie grali w piłkę nożną) at two oclock this afternoon.3.. (czy twoja siostra uczyła sie)this time yesterday?4We.. (jedliśmy obiad .W zeszycie przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

1.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.

(Udekoruj ściany swojego) room with great posters.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga!. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. They (grają) basketball tomorrow - theTŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 6.. B. (zgubić komórkę) _____ .. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ 1 Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna wpisywanych fragmentów zdań.. 1.Tłumaczenia częściowe ćwiczenie na poziomie rozszerzonym.. 2011-12-06 17:52:45; Przeczytaj podane zdania.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 1.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 2.1.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania .

Uwaga!Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. We (może znajdziemy) .. some bargains there.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.. There is some awesome (meble i wykładziny dywanowe) in this shop.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 9.. PAMIĘTAJ W każdą kratkę należy wpisać jedną literę lub znak.. Uwaga!. 1 (Zawsze traktowano mnie .Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na j. niemiecki, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. UWAGA !. Wpisując fragmenty zdań, nie możesz zrobić żadnego błędu ortograficznego i gramatycznego.. 1. my room is ( najmniej wygodny ) room in our .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. My dad (uwielbia żeglować) _____ the summer.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 3.. 2010-09-11 16:07:22; przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28GRAMATYKA Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy..

3.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty tak, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania.

Zadanie 16 1.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. She is famous (z odkrycia dwóch) _____ nwe chemical elements 4.Zadanie: przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielskim,tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania w każdą lukę możesz wpisać do czterech Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania?. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy..

Przetłumacz na języka angielski podane w nawiasach fragmenty zdań, aby otrzymać logicznie i gramatycznie poprawne zdania.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. LICZĘ NA SZYBKĄ ODPOWIEDŹ ️ DUZO PUNKTÓW 1.. 2017-04-07 18:39:41 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Uwaga!. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Zadanie 7.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Przetlumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski,tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 1.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 1.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 0,5 punktu.. Uwaga: w każdą lukę można wpisać maksymalnie 6 wyrazów.Czy ktos pomóglby mi przetłumaczyć te zdania?. 2017-04-07 18:39:41 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania.POMÓŻCIE ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt