Charakterystyka postaci nika mickiewicz

Pobierz

Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Nie rozstaje się ze swoimi starymi martensami.. Dodaj opis/charakterystykę bohatera Nika Mickiewicz.. Informacje.. Miejsce: Mały biedny domek.84 % użytkowników klp.pl poleca:Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje".. Ma wesoło błyszczące, zielone oczy oraz mały, lekko zadarty nos.. Tworzymy ją, zestawiając cechy obu postaci wg planu zwyczajnej charakterystyki: Wstęp - przedstawienie obu bohaterów.Charakterystyka bohaterów książki Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa Charakterystyka postaci: Aurelia Dodał: Serfer Dodano: 22 I 2021 (6 miesięcy temu)Charakterystyka postaci rejenta z zemsty.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Od kiedy zmarł jej tata, żyje sama.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Zmarł, kiedy Nika nie miała już matki.. Chłopak jest liderem w drużynie i jak widać ulega on nawróceniu, tzn stoi po naszej stronie.. Charakterystyką porównawczą nazywamy pracę, w której porównuje się co najmniej dwóch bohaterów indywidualnych lub zbiorowych.. Nika to bardzo ładna dziewczyna o rudych długich włosach, stale układających się w niesforne loczki (w FNiN oraz..

Brak dodanych opisów i charakterystyk dla postaci Nika Mickiewicz.

Sądząc, że dziewczyna jest bita przez ojca, Net chce wysłać list do burmistrza, aby pomógł Nice.. Ma niesforne, rude loki, zielone oczy, lekko zadarty nos, trochę piegów i szczupłą sylwetkę.Głównych bohaterów powieści - Felixa, Neta i Nikę - poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej szkole - gimnazjum .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 r. przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.. Ma ciemno blond włosy, nosi okulary a jego fryzura, choć wiecznie w nieładzie przyciąga jakoś dziewczyny.. Gdy miała sześć lat, jej mama zmarła.. Rejent to notariusz pracujący w sądownictwie.. Tom 12".Netowi podoba się klasowa piękność, Aurelia, lecz równocześnie bywa zazdrosny o Nikę.. Nika jest bardzo samodzielna i zaradna.Nika Mickiewicz — przyjaciółka Felixa i Neta; rudowłosa dziewczyna z charakterem, która nosi martensy; prawnuczka inkwizytora i czarownicy.. Zainteresowania Niki to czytanie książek.. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.. Bohater jest szczupłym, niskim człowiekiem.Imię: Felix Wiek: 17 Żywioł: Ziemia Pochodzenie: Vale Charakterystyka: Felix jest głównym bohaterem drugiego Golden Sun'a..

Nika Mickiewicz - charakterystyka.

"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to moim .Paweł Mickiewicz (ojciec Niki) - niewiele wiadomo o jego przeszłości.. Wiek: 13 lat.. Caban - czarny, długowłosy terier rosyjski Felixa, zaprzyjaźniony z całą rodziną i tytułowymi przyjaciółmi.. Uroczy i zawsze gotowy do pomocy.któremu pomaga Nika, wykorzystując swoją niezwykłą zdolność.. Charakterystyki.. Klasa: 1 a gimnazjum.. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. Charakterystyka wewnętrzna Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.. Pamiętajcie, że w prezentacji z poprzedniej lekcji zestawiłam wszystkie niezbędne informacje o tej - niezwykle istotnej - formie wypowiedzi…Jak napisać charakterystykę porównawczą?. Te cechy charakteru wykształciły się u niej po śmierci rodziców, kiedy zdana tylko na siebie, musiała sama o siebie zadbać.. Jednym z głównych bohaterów dramatu pt: "Zemsta" jest Rejent Milczek.. Jej Matka była historykiem sztuki.. Innymi jej cechami są: względna prawdomówność (stara się kłamać tylko w sprawie śmierci taty), dotrzymywanie danego słowa, lojalność.Nika Mickiewicz Wygląd.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba .Nika Mickiewicz - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Drobna rudowłosa dziewczyna o zielonych oczach..

Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.Nika Mickiewicz - charakterystyka.

Najchętniej zakłada czarne lub w szkocką kratę mini spódniczki i jeansowe kurteczki.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Jest biedna.. Bohaterowie Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w WarszawieCharakterystyka postaci Nika Mickiewicz.. Te cechy charakteru wykształciły się u niej po śmierci rodziców,.. Umiejętności i zainteresowania.. Mieszka sama w bardzo skromnie urządzonym maleńkim mieszkanku w starej kamienicy na Pradze.Nika Nika jest odważna, samodzielna i zaradna - potrafi sama organizować swoje życie.. Kategorie.Nika Mickiewicz: Dziewczyna o nadnaturalnych zdolnościach,wychowywała się sama(jej rodzice umarli).Jest,jak to określili chłopcy:"Kręgosłupem moralnym".Ma swój własny niepowtarzalny styl,czyli:martensy,spódniczka w szkocką kratę,i jeansowa kurteczka.U początku serii Net jest wysokim i szczupłym trzynastolatkiem.. Jej celem jest znalezienie podobieństw i różnic.. Płeć: Dziewczynka.. Posiada niezwykły dar — potrafi przesuwać przedmioty siłą woli, a także porozumiewać się telepatycznie.Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku..

11.2020 r. Uczniowie, dziś przygotujemy się do redagowania charakterystyki postaci literackiej….

Jest sprytny, inteligentny i ma niezwykle rozwinięte poczucie humoru, które zapewne pozwoliłoby mu zostać najlepszym polskim pisarzem komediowym gdyby nie to że jest dyslektykiem.Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Razem z Felixem i Niką tworzy niepokonane trio.Nosi okulary.. mieszka na warszawskiej Pradze.. Nika Mickiewicz - charakterystyka.. Piotr Polon - tata Felixa, pracuje w Instytucie Badań Nadzwyczajnych, syn zainteresowanie robotyką odziedziczył właśnie po nim, Marlena Polon - mama Felixa, pracowała w banku, ale kiedy ktoś wykorzystał jej laptopa do wprowadzenia wirusa, została zwolniona, Babcia Lusia - od czwartej części .Charakteryzujemy bohaterów powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 10.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Nika to bardzo ładna dziewczyna o rudych włosach, stale układających się w niesforne loczki (w "Orbitalnym Spisku" okazuje się, że nie są one naturalne).. Jest bogatym wdowcem o czym świadczy chociażby fakt, iż do niego należy połowa zamku.. Felix pochodzi z wioski Vale (stamtąd również pochodzą: Isaac, Garet oraz Jenna) i panuje nad żywiołem ziemi, a jako broni używa mieczy każdego rodzaju.. Ma czternaście lat.. Nika większość czasu spędzała z Felixem, Netem.. Net bywa czasem porywczy lub ironiczny, ale ma poczucie humoru oraz troszczy się o przyjaciół.. Posiada syna Wacława.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Często w soboty zapraszał ich na seanse filmowe, podczas których zajadali przysmaki babci Lusi.Bohaterowie Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w WarszawieNika spotyka świętego Mikołaja, potrafi siłą woli przesuwać przedmioty, ma przeczucia, które pozwalają jej czasem przewidywać przyszłość.Kategoria:Rodzina Felixa, Neta lub Niki.. w starej kamienicy na trzecim piętrze.. Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.Odpowiedź: Imię i nazwisko: Nika Mickiewicz.. Jej przyjaciele to Felix i Net.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. To jednak zdolny matematyk i komputerowiec - potrafi włamać się do szkolnego systemu informatycznego, konfiguruje wynalazki Felixa tak, by umożliwiały realizację kolejnych przedsięwzięć.uczyła się w gimnazjum im..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt