Posłuchaj dwukrotnie dialogu i wskaż właściwe odpowiedzi a b lub c

Pobierz

Przenieś rozwiązania na kartę odPowiedzi!Usłyszysz dwukrotnie dialog.. W oparciu o informacje w nagraniu wybierz właściwą odpowiedź: a, b lub c. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 2014-09-21 17:27:48 Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiedź a lub b 2017-03-29 20:40:061)Uzupełnij minidialogi.Z podanych odpowiedzi A,B lub C wybierz właściwą.. - Zaliczaj.pl.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. (1 pkt) Przeczytaj tekst.. Po dwukrotnym wysłuchaniu dialogu wybierz właściwe, zgodne z jego treścią, dokończenia zdań.. Poziom podstawowy Próbny Egzamin Gimnazjalny z OPERONEM i "Gazetą Wyborczą" 1.5.. Gdzie są te osoby?A.. - W sklepie spożywczym.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniach wybierz właściwe odpowiedzi na pytania (1.1.-1.5.).. Ania: .. w zdaniach 1-6, zakreślając literę A, B lub C.. W oparciu o informacje w nagraniu wybierz właściwą odpowiedź: a, b lub c. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.Usłyszysz dwukrotnie pięć krótkich tekstów.. PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Oglądasz stare wydanie książki.. Średnia: 4.33.. Spośród podanych możliwości wybierz jedną, zgodną z jego treścią.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

1: Posłuchaj dwukrotnie wypowiedzi dziewczyny o imieniu Sally.

1)Uzupełnij minidialogi.Z podanych odpowiedzi A,B lub C wybierz właściwą wypowiedz jednej z osób.. 2011-02-06 15:11:20 Wybierz właściwe czasowniki.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Następnie zakreśl właściwą odpowiedź: a, b lub c.. Informacje o książce.. Uzupełnij luki w zdaniach opcjami a,b lub c. Question from @Oreszka1406 - Gimnazjum - Język angielski .. Wskaż właściwe uzupełnienia zdań i dopisz uzasadnienia swojego wyboru.. Tylko odpowiedzi zaznaczone na karcie będą oceniane.. Błędne zaznaczenie otocz kółkiem i zaznacz właściwe.. Zaznacz odpowiedź A, B lub C.. Pytania i odpowiedzi.Zapoznaj się z treścią zadania (3.1.. 3.Uzupełnij luki w zdaniach opcjami a,b lub c. Question from @Oreszka1406 - Gimnazjum - Język angielski.. Spójrz!Zad.. Zakreśl literę A, B lub C. Where will .Deutsch eff ektiv Kapitel 1 10 zehn 1 HÖREN 3.04 Posłuchaj dwukrotnie rozmowy telefonicznej.. 2 Zadanie.. Na tej stronie oraz na karcie odpowiedzi wpisz swój numer PESEL i przyklej naklejkę z kodem.. Wybierz literę A, B lub C.. B. I Odpowiedź na zadanie z Effekt 1. ok. 2 minut 2 Uzupełnij każdą rozmowę brakującą wypowiedzią.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

2: Posłuchaj dwukrotnie rozmowy chłopca z jego tatą.

UWAGA!. Rozwiązania wpisz do tabeli.. Zadanie 8.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Wybierz i zaznacz po dwie właściwe odpowiedzi.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz na pytania (3.1.-3.3.).. Wpisz A, B lub C.. B. pokaż więcej.. Oceń to zadanie: Oceń to zadanie.. Zdania 1-3 odnoszą się do pierwszego tekstu, natomiast zdania 4-6 do drugiego.Wybierz jedno właściwe uzupełnienie zdania.. Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.. Zaznaczając odpowiedzi w części karty przeznaczonej dla zdającego, zamaluj pola do tego przeznaczone..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt