Spotkanie bilba z gollumem plan szczegółowy

Pobierz

Ucieczka przed rozwścieczonymi potworami i zaginięcie Bilba w jaskini.. Spotkanie Bilba z Gollumem i pojedynek na zagadki zakończony przegraną dziwnego mieszkańca jaskini.. Zgubienie Bilbo Bagginsa 10.. Przeprawa przez Mroczną Puszczę.. Podczas spotkania z Gollumem nie zawodziła go pamięć, a także inteligencja.. Spotkanie z Gollumem.. Spotkanie Bilba z Gollumem i pojedynek na zagadki zakończony przegraną dziwnego mieszkańca jaskini.. Postępował rozsądnie i jak najlepiej dla kompanów.. Spotkanie z Gollumem.. Problematyka.. Pościg czarnego potwora za niewidzialnym hobbitem.. Rozpoczęcie wyprawy.. Spotkanie Bilba z Gollumem i pojedynek na zagadki zakończony przegraną dziwnego mieszkańca jaskini.. Spotkanie w gospodzie i początek wyprawy.. Pan Baggins należał do starej rasy hobbitów, od dawna mieszkających w Hobbitonie.. W końcu na świeżym powietrzu.. Odpoczynek w Rivendell.Między innymi była to duża odwaga oraz spryt.. Odpoczynek w Ostatnim Przyjaznym Domu.. Odwiedziny Gandalfa u Bilbo Bagginsa.. opowiedz szczegółowo( z książki hobbit) 2010-03-10 17:11:37 spotkanie Odyseusza z cyklopem Polifemem- plan wydarzeń .. Do głowy przychodziło mu wiele pomysłów, np.: wymyślił sposób ucieczki od Leśnych Elfów.. Podążanie za Gollumem.. Wędrówką przez Mroczną Puszczę.. Spotkanie trolli.. Niebezpieczeństwo - w podziemnym państwie goblinów.. Ucieczka Bilba z jaskini i dotarcie do przyjaciół..

17.Plan szczegółowy.

Ucieczka przed rozwścieczonymi potworami i zaginięcie Bilba w jaskini.. Wyobraź sobie kuchnię w domu Bilba i opisz ją.. Spotkanie w gospodzie i początek wyprawy.. Atak wargów i pomoc wielkich orłów.. • Spotkanie Bilba z Gollumem i pojedynek na zagadki zakończony przegraną dziwnego mieszkańca jaskini.. Spotkanie z trollami.. Znalezienie czarodziejskiego pierścienia.. Ratunek od Orłów.. Dalsza wędrówka i zasadzka wilków.. Nieoczekiwana wizyta Gandalfa u Bilba Bagginsa., Krasnoludy w domu hobbita., Spotkanie w gospodzie i początek wyprawy., Przygoda z trollami, Odpoczynek w Rivendell - wskazówki Erlonda., Śmierć Wielkiego Goblina z ręki Thorina., Spotkanie z Gollumem poprzedzone znalezieniem pierścienia .Plan wydarzeń w lekturze "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Wyruszenie w podróż.. Powyżej znajdują się dwie propozycje zapisania szczegółowego planu wydarzeń przygotowane przez uczniów z klasy 6a.. Ta powieść .Spotkanie trolli.. Plan norki Bilba wg opisu z pierwszego rozdziału.. Nieoczekiwana wizyta Gandalfa u Bilba Bagginsa.. Przybycie Gandalfa i krasnoludów.. Ogłoszenie o sprzedaży … ContinuedSzkoła Podstawowa nr 16 w Legnicy - najlepsza szkoła podstawowa w LegnicyUcieczka przed wściekłymi potworami i zaginięcie Bilba w jaskini.. .Plan wydarzeń.. daję 25 PKT .. Dotarcie do doliny Rivendell zamieszkanej przez elfy.3..

Niebezpieczne spotkanie z trollami.

Tajemnica mapy i klucza do Góry.. Atak wargów i goblinów.. Powrót Bilba do domu.. Hobbit leżał na ziemi pewny, że zaraz zginie z ręki Golluma, ale ten przebiegł obok, mamrocząc coś do siebie.. Ucieczka hobbita.. Gościna u Beorna.. Spotkanie z trollami.. Bilbo poznaje właściwości pierścienia.. Gandalf odwiedza Bilba Bagginsa.. Zaproszenie hobbita do niebezpiecznej podróży.. Odpoczynek w Ostatnim Przyjaznym Domu 6.. 2011-03-08 16:17:20 Szczegółowy plan wydarzeń LATARNIKA.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - plan wydarzeń .. Odwiedziny Gandalfa.. • Odwiedziny Gandalfa.. Wizyta u elfów w dolinie Rivendell.. • Dotarcie do doliny Rivendell zamieszkanej przez .Spotkanie trolli.. Gościna u Beorna.. Oblężenie przez wargi i gobliny.. Wyjście z jaskini.. Pościg czarnego potwora za niewidzialnym hobbitem.. Napad goblinów na podróżników śpiących w jaskini.. Pojmanie przez gobliny w Górach Mglistych.. Ważne wydarzenia zapisujemy w punktach (po cyfrach musi być kropka).. b) Chęć zjedzenia hobbita przez stwory.. a) Złapanie Bilba.. Pobyt w ostatnim przyjaznym domu.. 10.• Pomoc niewidzialnego Bilba.. Gościna w domu Elronda.Plan wydarzeń.. Wiadomość o wyprawie.. proszę o pomoc!. Zaraz potem stworzenie wywróciło się.. Przybycie krasnoludów do norki hobbita i wtajemniczenie go w plan dalekiej wyprawy.. Zagadki z Gollumem.. "Hobbit" przykładem utworu z gatunku fantasy..

O czym należy pamiętać, tworząc szczegółowy plan wydarzeń?

Pomoc wielkich orłów.. Przygotowania do wyprawy.. • Dalsza wędrówka i zasadzka wilków.. W tej chwili Bilbo odkrył zastosowanie przedmiotu, który mial na palcu.12.. Odnalezienie czarodziejskiego pierścienia.. Drzewo genealogiczne Bilba Bagginsa.. Spotkanie Bilba z Gollumem, pojedynek na zagadki zakończony przegraną dziwnego mieszkańca jaskini.. Smierć Wielkiego Goblina.. 17.Hobbit - Plan wydarzeń.. Spotkanie z trollami i zdobycie miecza Orkrista i Glamdringa.. Pewnego dnia ( możliwe, że była to noc ) Bilbo obudził się w ciemnym tunelu głęboko pod górą, sam opuszczony przez przyjaciół.. proszeeeeeeeeeeeee 2010-04-25 10:17:06Zadanie: proszę o pomoc muszę napisać plan szczegółowy spotkania bilba z gollumem na pomoc Rozwiązanie: 1 wejście bilba do jaskini 2 spotkanie bilba i z gollumem 3 strach bilba przed gollumemNapisz plan szczegółowy spotkania Bilba Baginsa z Gollumem proszę na dziś do 21 00 to bardzo ważne 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 10.3.2021 (16:20) - przydatność: 100% - głosów: 1ułóż plan szczegółowy do wybranej przygody hobbita!. Ucieczka Bilba z jaskini i dotarcie do przyjaciół.Bilbo Baggins był to jeden z głównych bohaterów książki pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" autorstwa znakomitego pisarza - J. R. R. Tolkiena..

Ponowne spotkanie hobbita z bestią (Bilbo lokalizuje czuły punkt smoka).

Atak wargów i goblinów.. Drużyna znów razem 9.. W niewoli u elfów.. 4.Przygoda z trollami.. Wizyta Gandalfa i krasnoludów u Bilba Bagginsa.. spotkanie z Gollumem,wyjście Bilba z podziemi i spotkanie przyjaciół.Atak wargów i goblinów.Pomoc orłów.W domu Beorna.Przeprawa przez Mroczną Puszczę:zbłądzenie,krasnoludy uwięzione przez pająki,walka Bilba z .W pewnym momencie Bilbo włożył rękę do kieszeni i pierścień sam wsunął mu się na palec.. Uwięzienie drużyny.. Postanowił zawrócić po kompanów, wciąż mając na palcu tajemniczy pierścień.. Burza.Nieoczekiwana wizyta Gandalfa u Bilba.. Wygrana Bilba.. 13 .Hobbit - plan wydarzeń - Ustawianie w kolejności.. Odwiedziny Gandalfa i 13 krasnoludów na czele z Thorinem w mieszkaniu Bilba.. • Przybycie krasnoludów do norki hobbita i wtajemniczenie go w plan dalekiej wyprawy.. Otóż pokonał pająki i uwolnił swoich przyjaciół z pułapki.. Losy rodu Thorina .spotkanie bilba z gollumem i pojedynek na zagadki zakończony przegraną dziwnego mieszkańca jaskini.. Niespodziewane pojawienie się krasnoludów.. Wyruszenie na wyprawę po skarb.. Smaug opuszcza .Rozdział VI - Z patelni w ogień Bilbo znalazł się po drugiej stronie Gór Mglistych.. zadane.pl tam to znajdziesz czy google nie ghryzie ja szukałam ale w internecie jak są jakieś plany szczegółowe to nie ma .Hobbit - Plan wydarzeń 1.Pomoc niewidzialnego Bilba.. Niewidzialny hobbit szybko odnalazł krasnoludów i Gandalfa, który właśnie przekonywał ich, że nie mogą iść dalej bez Bagginsa.. Wizyta krasnoludów w norze Hobbita.. Pościg czarnego potwora za niewidzialnym hobbitem.. Zwycięski pojedynek Bilba z wielkim pająkiem.12.. W gościnie u Beorna.. Ucieczka Bilba z jaskini i dotarcie do przyjaciół.. U stóp Samotnej Góry.. Rozwiń wybrany punkt planu zdarzeń w formie opowiadania odtwórczego .Wyjazd z gospody "Pod Zielonym Smokiem", spotkanie z.65% "Hobbit, czyli tam i z powrotem" plan wydarzeń od przybycia krasnoludów.. plan-szczegółowy.. Odnalezienie czarodziejskiego pierścienia.. Bitwa Pięciu Armii.. Przygoda z trollami.. Uwięzienie drużyny - pomoc Gandalfa 5.. Odpoczynek w Rivendell- wskazówki Erlonda.. Droga przez spokojne kraje.. Pojedynek na zagadki z Gollumem.. Odnalezienie czarodziejskiego pierścienia.. Mieszkał sam w przytulnej norce "Pod Pagórkiem", gdyż nie miał żadnej bliskiej rodziny.TEMAT 161: Porządkujemy plan wydarzeń.. Ułóż plan wydarzeń w kolejności chronologicznej.. Spotkanie z Gollumem poprzedzone znalezieniem pierścienia.. z góry dziękuję!. Odnalezienie pierścienia przez Bilba.. Spotkanie Bilba z Gollumem i rozwiązywanie zagadek.Nasze przygotowania do omówienia lektury Wyruszamy z hobbitem w podróż po Śródziemiu 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt